sarıyer demirciköy tesisatçı

Dairenizde su kaçağı , tıkanıklık problemi var ise sarıyer demirciköy tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 arayabilirsiniz. Kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robot makineli sistemle tıkalı gider boruları açma servisimiz vardır.

Demirciköyde Su Tesisatçıları

Sarıyer demirciköy tesisatçı su sızıntılarını gösteren su kaçağı bulma cihazı termal kamera olan servistir. Bazen su damlacıkları sıcak su hatlarından başlayarak ilerler ve anlaşılması için ısıya hassas su kaçağı tespiti makineleri kullanılması gerekir. Duvarın, zeminden bağlanarak kalorifer, kombi su boruları yerleştirilir ve en ufak sızıntı ısı dalgası analizlerinin yapılması sonucunda termal kameraya rastlar ve yüzeylere tutulması sonucunda sızma bölgelerini hatasız olarak görebiliriz. Diğer tesisatlar için bu sistem ve daha akıllı göstergeler ile tam yerlerini kırmadan bulmaktayız.

Sarıyer demirciköy tesisatçı hiç ısınmayan, soğuyan kaloriferde petek temizliği yapan servistir. Senede bir defa bu işlemin yaptırılması doğalgaz tüketiminde düşüşü sağlar ve sıcak havanın daha fazla yayılmasına imkan tanır. Petekte, kaloriferde tesisat yıkaması yaptırmak için gereken getirilecek temizlik makinesi ve içine kirlilik dozajına göre eklenecek olan solüsyonlu maddedir. Solüsyon tüm kir tabakalarının ufalanmasını sağlarken dibe çökmemesi için basınçlı su ile tamamen çekilir, hava boşluğu bırakılmaz, ilk ısıtma sırasındaki fark gerçekten çok güzel sonuçlar doğuracaktır ve işlemlerimiz garantilidir.

Sarıyer demirciköy tesisatçı kırmadan kanal açma servisidir. Tıkanan lağım borularını makineli tıkanıklık açma servisi ile garantili açtırabilirsiniz. Kanal borularında çökme nedeni atık ağırlığının giderek artması olabilir. Bu senaryo ve tıkanma durumlarına kamera takıp o alanları tek tek görüyoruz. İlerletebilecek türde robot makinedeki yayı kullanarak temiz bir şekilde zararsız olarak şehir hatlarına özel atık yakalama ve ilerletme uçları ve makine gücü ile temizlenir duruma getiriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87