fatih kadırga tesisatçı

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robot makineli tuvalet , lavabo tıkanıklık açma Fatih kadırga tesisatçı tarafından son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır. Tesisatçı firmamızda dinleme , görüntüleme cihazları kullanarak kaçak tespit çalışması yapılmaktadır.

Fatih Kadırga mahallesi tesisatçı telefon ve iletişim bilgileri 0551 231 83 55 ve 0212 417 21 87 dir.

Kadırga tesisatçı radyatör petek temizliği fiyatları avantajlı olan firmadır. Her sene petek temizliği yapmanın faydaları daha iyi ısınma ve doğal gaz miktarında azalma anlamına gelmektedir. Konforlu ısınmak için peteğin içini tıkayan çeşitli kireç, pasın solüsyon eklenerek peteği temizleyen makine ile basılarak devir daim sonucunda çekilmesi gerekir. Kombili, merkezi ısıtmalı, alüminyum, demir döküm peteği temizleyen firmalar olarak her türlü tesisat sorunlarınızdan yanınızdayız.

Kadırga Sıhhi Tesisat Firmaları

Fatih Kadırga tesisatçı makineli kanalizasyon açma ustası bulunduran tıkanıklık açma servisidir. Robot makinelerle lağım açma işlemleri atık borusu içinden yapılmakta ve beton kırılmasına gerek bırakmamaktadır. Örneğin, tuvalet açan lağımcı ustalarımız kanalizasyon, tuvalet, banyo giderini tıkayan atıkları kamera ile görüntülenmesini yapıp, ardından spiral yay veya farklı bir aparatı kullanarak içteki atıkların, yabancı cisimlerin kanalizasyona geçmesini sağlar. İlerletilmesini sağlayacak bu ekipmanlar ile tadilat yapmadan çözüm çok yakındır.

Fatih Kadırga tesisatçı sıcak, soğuk cihazla temiz su kaçağı bulan servistir. Temiz su tesisatı kaçağı küçük damlamalar şeklinde başlar ve zamanla patlama bile yapabilir. Temiz su tesisatında su kaçağı yerini cihazlarla bulmak için ilgili dairedeki tüm su tesisatlarında basınç testi yapılarak sızıntı noktalarının varlığı araştırılır. Belirtiler varsa cihazda mutlaka gözükür ve her iki tesisat için de onarım sıvısı eklenmesi ile kaçağın durdurulabileceğini biliyor musunuz? Patlama yapan su borularında su kaçağı tespiti için ses dedektörleri ile tam yerlerinin bulunarak onarımın kaliteli olması gibi tüm adımlar firmamızca sizlere sunulmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87