okmeydanı tesisatçı

Kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti ve robot makineli tıkalı gider borusu açma için okmeydanı tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Emir Tesisat Okmeydanı şubesini arayarak aynı gün içinde bir tesisatçı çağırabilirsiniz.

İstanbul Şişli Okmeydanı tesisatçı tüm cihazlara sahiptir su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma konularında zahmet çekmeden ucuz fiyatlara işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti

Okmeydanı su kaçağı tespiti beton arasından gelene suyu bulma firmasıdır. Fayans, beton arasından su gelmesi sizin, yan, üst dairelerdeki kaçağın o alanda görünür hale gelmesinden dolayı olabilir. Beton içinde su damlayan borunun bulunması için araştırmaları cihazlarla yapıyoruz.

Okmeydanı su kaçağı bulma betonda su sızıntısının kaynağını bulan servistir. Şap eksikliği bazı binalarda yer alır ve sızdıran tesisatta olduğu zaman su damlacıkları kendisini gösterir. Bazen gider borularının sızdırması şeklinde de oluşabilir. Gider borusunda su kaçağını durdurmak için araştırma safhasında kanalın içine takılacak minik bir kameralı su kaçağı tespiti makinesi sonrasında tesisatın içinden görüntüleri alır ve tamir edilecek alana da ulaştıracak şekilde onarım sıvısı eklemesi yapılabilir. Bazen ise borunun patlağını bulan cihaz olan su sızıntısı araştırma makineleri açısından test pompasını tesisata takıp basıncına bakarak kaçak varsa mutlaka ekranda görünmesini takip ederiz. Bunu şüpheli daireler için kullanarak su tesisatlarındaki patlağı hangi daireye ait su boruları oluşturuyor bulabiliriz. O kata ulaşır ve zemin, fayans üzerine tutulacak kombi, kalorifer kaçakları için termal kamera, ıslak kalan kurumayan duvar şikayeti için nem ölçer makine ve betonun içinden sürekli su sesi geliyor gibi şikayetler için ses dedektörü yani ses dinleme makinesi ile tam nokta yerini bulabiliriz.

Okmeydanı su kaçağı tespiti su borusunda kırık yerleri tamir eden firmadır. Beton içindeki kırık, çatlak yerleri tamir etmek için cihazlarla belirlenen alanda küçük bir parça kırılır ve su borusu ile temas sağlanır. Gerisi onarılacak boru parçası ve fayans, duvarın eski haline dönüştürülmesi şeklinde olacaktır.

Okmeydanı tesisatçı tıkanıklık açma konusunda da uzmanlaşmıştır robot makineler kullanarak tuvalet , lavabo atık su pimaş gideri tıkanmalarını zahmetsizce açıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87