Küçükçekmece Fevzi Çakmak Tesisatçı

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı firması olarak kameralı robot makinelerle su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Fevzi Çakmak Kaçak Su Tespit

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı kombi su borusu sızıntısını ilaçla onaran servistir. Kombi su kaçak arama cihazı ısıya duyarlı olması gerekir. Su kaçağı bulan tesisatçı Çözüm Merkezi farkı ile betonun içini ıslatan ılık, sıcak suyun hangi borudan sızdığını tadilat işi oluşturmadan yalnızca termal kamera ve basınç testleri ile bulabiliriz. Kameralı su kaçağı tespiti kombi 45 derecede su ısıtıyor ve betonun içindeki sızıntı da bu rakama yakın olması gerekir. Biz dereceleri zaten ekrana bakıp göreceğiz ve sızıntı alanlarındaki kılcal noktaları da işaretleyerek su kaçağı tespiti için iki farklı karardan birini yani onarım sıvısı veya tadilat işlemleri ile direkt sonuç alabiliriz. Su arıza tespiti bu teknoloji olmadığı zaman yüklü faturalar oluşabilir ve bizleri arayınız. Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı rögar, logar çukuru açan temizleyen tıkanıklık açma servisidir. Logar çukuru nedir? Rögar çukuruna düştü gibi durumlara yol açmadan çelik alaşımlı açma yayının takıldığı kısımdaki atıkları temizlemekte ve kanalizasyona göndermekteyiz. Tuvalet açan tesisatçı tuvalet kağıdı, lavabo suları, banyo atık sular ve apartmanda ne kadar atık madde varsa hepsinin önce rögara sonra kanalizasyona geçmesi gerekir. Tıkanmış tuvalet açma direkt kanalizasyona geçiş sistemi rögar olup, geri tepme yaşanması durumunda, bodrum, zemin kat evde dairedeki tuvalet, lavabo, banyoda taşma var gibi sorunlar oluşabilir. Gider açma ekibimiz gelir ve gerekirse kamera takıp, yabancı cisimleri cihazla çeker, atıkların ufalanarak rahatça geçmesini sağlayacak yay sistemleri takar ve cihaza güç verilmesi ile doluluk oranına göre kısa sürede atıklar uzaklaşacaktır.

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı petek markası fark etmeksizin sökmeden petek temizliği yapan firmadır. Petek havasını aldım ısınmıyor neden? Hava sıcak suyun geçmesine engeldir. Aldığınız zaman o alana ilave su eklemeniz gerekir. Petek temizleme fiyatları bunu yaptığınız halde soğukluk varsa, petek içinde kireç gibi maddeler birikmiş olabilir. Kombi bakımı takılacak birkaç kablo ve tesisata peteği yıkayan solüsyon eklenmesi ile devir daim yaptırır ve tüm kirlerin alınmasını sağlarız. Petek temizleme petek sıcaklığı artacak ve özellikle fazla tükettiğiniz doğal gaz, katı yakıt varsa azaltmanızda faydalı olacak bir işlemdir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87