halıcıoğlu su kaçağı tespiti

Emir Tesisat daire tesisatında halıcıoğlu su kaçağı tespiti yapan firmadır kameralı cihazlarla noktasal olarak fazladan bir yer kırmadan su kaçağı bulma 99 TL fiyatla … Daireden alt kata inen su damlacıkları kaabusunuz olmasın orayı kırıp burayı yapıp tekrar tesisatçı çağırmayın.

Arızaları noktasal olarak bulan Halıcıoğlu tesisat firmaları ile çalışın bir kere noktasal tespit yaptırın daha fazla harcama yapmadan tesisat problemini çözüme kavuşturun.

Halıcıoğlu su kaçağı tespiti boru delinmelerini makineyle bulan servistir. Makine kullanarak su borusu delinmelerinin yerlerini farklı metotlar ile buluruz. Alt, yan komşu veya sizin dairenizle alakalı olan kaçak türlerinin hangi dairede sızıntı olduğunu anlamak için tesisatınızdaki şebeke boruları için dikkatlice basınç testi yaparız. Belirtiler hangi daireyi gösteriyor ise o dairede yine kırmadan cihazlarla tarama yapmaya devam ederiz.

Suyun Kaçak Yaptığı Yeri Noktasal Olarak Buluyoruz

Halıcıoğlu su kaçağı tespiti su borusunda delik yerini kırmadan bulan servistir. Damlayan, sızdıran su borusu delinme yerlerini tam olarak saptamak için ahşap parke, duvar, zemin, fayans üzerinden ses dinlemesi tekniği ile sızıntının nokta yerini bulabiliriz. Fayanstan, duvardan, parkeden fışkıran su nasıl durdurulur sorusu için tesisatın içindeki patlak noktalarda açığa çıkan ses, gürültüleri filtreleme yaparak dedektör cihazımızdaki mikrofon alıcıları kullanarak yerini saptarız. Aynı zamanda ses dinlemesi yaparak su sızıntıların yerini gösteren cihaz haricinde bazı termal kameralı taramalar ile sıcak su tesisatına yönelik araştırmada uygulayabiliriz. Tesisatın içindeki sızıntılar bu iki cihaz ile yeri saptanır, işaretlenecek bölgeye zararsız bir şekilde ulaşılır ve parça arızası giderilir.

Halıcıoğlu su kaçağı tespiti soru borusu delinmesini garantili onaran servistir. Patlayan, kırılan su borularında garantili Halıcıoğlu su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizde aynı zaman duvar ustası özellikleri de vardır. Yani kırdığımız bir fayansı, duvarı yeni gibi hale getirebilir, tadilat izlerini silebiliriz. Ayrıca bu cihazlarımız ile tadilat süreleri de uzamamakta, aksine birkaç saatte tamamlanmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87