Küçükçekmece Mehmet Akif Tesisatçı

Küçükçekmece Mehmet Akif tesisatçı firması olarak petek temizliği , kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece semtine servisimiz bulunmaktadır.

Mehmet Akif Kameralı Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Mehmet Akif tesisatçı hatasız klozet açma makinesi kullanan servistir. Gider açma klozet gider deliğini açmak, kokuyu önlemek için atık alanı nerede ise o birikmenin durmasına izin vermemek gerekir. Tuvalet açma kilolarca atıktan bahsediyoruz ve beton bloğun içindeki gider içinde sıkışmış durumda yer alıyor ve bu maddeleri kamerayla bulur ve ardından tıkanıklık açma robotu ile ilerletme yaparız. Pimaş açma ilerletme, atık parçalama, yabancı cisimleri sabitleyip geri çekme gibi 20’den fazla aparat robot cihazda yer alıyor olup bu çalışmanın uzun sürmemesi ve evin kirlenmesine izin vermemesi gibi artı avantajlı, yararlı işlemler ile sizlere sunulmaktadır. Küçükçekmece Mehmet Akif tesisatçı zeminden ısıtmalı kaloriferi cihazla kırmadan uygun ücretler, fiyatlar ile temizleyen petek temizliği firmasıdır. Petek temizleme fiyatları basılacak solüsyon temizleyiciler ile tesisat içinde soğumaya neden olan tüm maddelerin dikkatli şekilde çözünmesini sağlıyoruz. Kombi bakımı ucuz ve yok parasına peteği temizleyen firmalar arasında kısa süreli ve küçük bir temizleme işlemleri vaat eden firmaların politikaları değil, 45 dakika ve bu bazen daha uzun da sürebileceği gibi temizleninceye kadar sistemleri eski haline çeviriyoruz. Petek temizleme fiyatları kaloriferin içini temizleyen ilaç, kimyasalın yanı sıra basınçlı makine ile sürekli sirkülasyon yapıyor ve kirlerin alınmasını sağlıyoruz. Petek temizleme bu sizin yaktığınız doğal gaz harcamalarında düşüşe sebep olurken, sıcaklık artışı üretecektir.

Küçükçekmece Mehmet Akif tesisatçı küveti yıkmadan su sızıntısı onarımı yapan firmadır. Su kaçıran mutfak lavabosunu kırmadan onarma yapan su kaçağı tespiti firmasıyız. Basit bir örnek verelim. Evye borusu lavabonun süzgecinin hemen altında ve delinmiş ise değiştirilmesi gerekir. Su kaçağı bulan tesisatçı bunu zaten görerek yaparız. Su arıza tespiti göremediğimiz ve kamerayla destek aldığımız lavabo suyunun alt kat komşuya akması gibi durumlarda araştırma neticesinde onarma sıvıları dahil edilerek sızıntı durdurulabilir ve gerekirse parça değişimleri içinde yerini bilmemizden dolayı lavabo atık su koku şikayeti, problemi gibi durumlarda değiştirme işlemleri de garantili olarak sizlere sunulabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87