kadırga tesisatçı

Fatih Kadırga tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servislerinde aynı gün hizmet veriyoruz. Tesisatçı olarak teknolojiyi yakından takip ederek belli alanlarda uygulamalarını yapmaktayız.

Son teknoloji ile hizmet veriyoruz

Tesisat sorunları günümüzde oldukça basit ve zahmetsiz bir şekilde çözülmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık tesisatlarda oluşan sorunlar modern makine ve teçhizatlar yardımıyla oldukça kolay bir şekilde halledilebilinen sorunlar olmuştur. Kadırga su tesisatçısı hizmetlerinde bu teknoloji kullanılmaktadır.

Ancak bu sorunlara uzman yardımı almadan kendi başınıza müdahale etmeniz sorununu çözmeyecek aksine çok daha büyük sorunlarla baş başa kalmanıza sebep olacaktır. Bu yüzden Fatih kadırga tesisatçı , alanında uzman ekibi ve son teknoloji makine ve ekipmanlarıyla ev ya da işyerinizde yaşadığınız su kaçağı , gider tıkanıklıkları ve kalorifer petek temizliği alanlarında sıkıntılarınızı en kısa sürede çözmek için bir telefon kadar uzağınızdadır.

Kadırga tesisatçı servisi oldukça ekonomik ve zahmetsiz çözümleriyle hem maddi olarak tasarruf etmenizi sağlamakta hem de oluşan sorunlara karşı kesin çözümler getirmektedir. Kadırga su tesisatçısı servisi profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla ev ya da işyerinizde herhangi bir alanı kırıp dökmeden pratik ve zahmetsiz bir şekilde tesisat sorunlarınızı çözmektedir.

Kadırga tesisatçı Servisinin Hizmetleri

Kadırga Tıkanıklık Açma: Tıkanıklığın bulunduğu bölge görüntülü cihazlarla tespit edilir ve kanal açma makinesi ile de sorun ortadan kaldırılır.

Kadırga Su Kaçağı Tespiti: Su kaçakları termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve tesisat test pompaları ile herhangi bir alan kırılıp dökülmeden tespit edilir.
Kadırga Petek Temizliği: Kalorifer peteklerinin 2 senede bir temizlenmesi önerilmektedir. Kadırga Tesisatçı ile bu işlem de en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87