fulya tesisatçı

Fulya tesisatçı ile kameralı su kaçağı tespiti , tıkanmış gider borusu açma , petek temizliği ve tüm su tesisatı ile ilgili hizmet alabilirsiniz. Emir tesisatçı firmamız ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerine servis hizmeti veriyoruz.

Fulya tesisatçı olarak verimli ve eksiksiz işlerin ustasıyız. Petek temizliği istenirse her sene 1 defa yapılabilir. Bu verimi üst noktada her zaman tutulmasını sağlar. Arzu edenler her 2 senede bir kerede firmamız ile destek alabilir. Faturaların az gelmesi, daha az doğal gaz ve elektrik harcanması, ev içi sıcaklığın eğer 25 derece ise 28-30 veya daha üzerine çıkması önemli etkilerindendir. Petek temizleme bu şekilde olunca cihazlardaki ayarları biraz daha düşük tutmak ve tasarruf etmek sizin elinizdedir.

Tıkanıklık Açma Uygulaması

Fulya tesisatçı olarak alaturka, alafranga, pisuar, WC tuvaletler gibi konularda hizmet veriyoruz. Elbette lavabo, küvet, duşakabin, çeşitli üretim ve pazarlama tesislerindeki gider içlerindeki kirlilik gibi nedenlerle de bizlere ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık açma uygulaması banyonuzun zemininden geçen borularda yapılması için o fayansların tek tek kırılmasına asla gerek yoktur. En azından bizim gibi yenilikçi cihazlar ile çalışan bir tesisatçı seçerseniz böyle bir ihtimali ortadan kaldırabilirsiniz demektir. Lavabo açma kimyasallar, özel cihaz ön kollarında marifetli özellikler, atık türünün ne olduğunun çok önemli olmadığı fakat hepsi için tek çözüm sunabilecek ekipmanlarımız ile görevimizin başındayız. Fulya tesisatçı olarak boru sifonlar, yer süzgeçleri ve şişe sifon gibi sistemlerdeki atık sulara dair çalışmalarımız devam etmektedir. Su kaçağı tespiti genelde bu alanlarda meydana gelmişse bulunması daha kolaydır. Çünkü elimizin ulaşabileceği kısımlarda yer alır. Örneğin lavabo markasına göre biz zaten sifon türlerini biliyoruz. Arızalı ve su damlatan kısımlardaki bu parça aksaklığını genelde tamir etmek yerine çok pahalı olmadığı için birebir değişiminden yanayız. Fakat biz incelemekte fayda var. Bizleri arayınız.

Fulya tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla su kaçağı bulma , ilaçla kombi petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servislerimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi firması su sızıntısı olan yeri kırmadan cihazla su kaçağının yerini tespit etmektedir. Aynı gün içerisinde İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır. 0533 355 94 93 numaralı telefonu arayarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87