Ümraniye İnkılap Tesisatçı

Ümraniye İnkılap tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz bulunmaktadır.

İnkılap Tesisatçı Firmaları

Ümraniye İnkılap tesisatçı alt kata su sızmasını kırmadan kontrol eden su kaçağı tespiti firmasıdır. Cihazla alt kata su sızmasını tarayabiliriz. Islaklık olan tavana ait kata çıkarız. Su arıza tespiti o katın zeminine tutulacak ses, sıcaklık belirtilerini analiz eden cihazlar kullanırız. Bazen tesisat kaçakları olabilir. Bazen sizinle de alakası yoktur. Su kaçağı nasıl bulunur duvar izolasyon su kaçağı zemine ulaşmış bile olabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı tüm bunların ayrımını basınç testleri ile teyit ederek sıvı kaybı miktarı, nereden geldiği ve onarılacak alanları tespit ederek işlemleri yapabiliriz. Ümraniye İnkılap tesisatçı sökmeden döküm petek temizliği yapan servistir. Döküm peteği sökmeden temizleyen servis olarak ısıtma kalitesi o kadar da iyi olmayan bu sistemlere yönelik vakit kaybetmeden iç kirliliğin kontrolü ve gerekli ise temizlik işlemlerini öneriyoruz. Kombi petek temizliği çünkü fazladan yakıt tüketiyor olabilirsiniz. Döküm peteğin içi temiz olursa faydası sıcak suyun geçtiği alanlar daha fazla olur. Petek temizleme fiyatları daha çok ısı verimliliği demektir. Petek temizleme uygulamak için ise solüsyon sıvıları tesisat içindeki suyu hesaplayarak cihazımızdaki tanka ekliyor ve devir daim yaparak tüm kirliliğin alınmasını bir, iki saatte tamamlıyoruz. Kombi bakımı etkisini olumlu anlamda çok geçmeden fark edeceksiniz.

Ümraniye İnkılap tesisatçı atık su giderini tıkayan yağları temizleyen servistir. Pimaş gider içi yağlanan atık boruları tıkanıklık açma basınçlı su makinesi ile kırmadan temizleme yapılarak açılabilir. Kanal açma suyun geri tepmemesi ve evinizi kirletmemesi için özel olarak önlem alıyoruz ve yağlanan gider içine kamera ile bakarak tüm problemleri gözlemliyoruz. Tıkalı gider açma yağlanma nedeni ile tıkanan gider içinden çeşitli atıklar da bu sayede temizlenebileceği gibi pimaş gider içindeki atıkları parçalayarak açan zararsız, tadilatsız sonuç üreten özel pimaş açıcı robot teknikleri ile de kusursuz temizlik imkanlarını sizlere sunuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87