Çekmeköy Çamlık Tesisatçı

Çekmeköy Çamlık tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Çekmeköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Çamlık Tesisatçı Ustaları

Çekmeköy Çamlık tesisatçı fazla gelen doğalgaz faturasını araştıran petek temizliği firmasıdır. Binada fazla yakılan doğalgaz ısıtma tesisatı kirliliği, tesisat, cihaz arızası gibi nedenlerden dolayı olabilir. Kombi petek temizliği bu üç konuyu araştırarak sorun noktaları bulunur. Kombi bakımı arızalı kombiyi onaran, peteğin soğuması sorunu oluşan binalarda makineyle solüsyon destekli yıkama yaparak, kireci, pası alarak daha verimli sıcaklık elde etmenizi sağlayan firmamız ile güzel neticeler alınabilir. Çekmeköy Çamlık tesisatçı tıkalı taşan suyunu çekmeyen küvet giderini kırmadan açan servistir. Küvet, duşakabin gideri suyu çekmiyor ise giderlere dıştaki süzgeç, kapağı çıkartıp kamerayla bakmamız gerekir. Atık borularında duran, ilerlemeyen çok sayıda nesne olur. Genelde yıkanma esnasında kopan saç, kıllar küvet giderinde tıkanıklık açma sorununu oluşturur ve araştırma sonucunda tıkanıklık açma robotu bazı telleri kullanarak atıkları ilerletiriz. Genelde su ile birlikte atıkların olması nedeniyle, atık ilerlemesi sırasında yoğun halde basınç nedeni ile kanaldaki nesneler sularla birlikte çekilir ve profesyonel uzman küvet duşakabin gider açan ustalar olarak mutlaka kamerayla teyit alıp sonuç üretiyoruz.

Çekmeköy Çamlık tesisatçı su borusunda çatlama yerini bulan servistir. Su borusu çatladığı zaman kopan parçası veya sızdıran aralığı devamlı su kaçırır. Su kaçağı nasıl bulunur  bu tazyikli olabileceği gibi daha gür şekilde su akıntısına yol açabilir. Teras, çatı katta su patladı gibi sorunlar için su kaçağı tespiti firmamız direkt ses belirtisine yönelik cihazla tarama yapar. Su kaçağı bulan tesisatçı suyun en çok ses ürettiği alanda patlama noktası bulunur. Su kaçağı bulma ulaşım için kırılacak duvar bölgesi de sınırlandırılmış olur. Kırılan, çatlayan su borusunu garantili değiştiren firma olarak çalışmalarımız uzun sürmez.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87