Beşiktaş Levazım Tesisatçı

Beşiktaş Levazım tesisatçı firması olarak robotla tıkalı gider açma , kombi petek temizliği ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Levazım tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Levazım Tesisatçı Numaraları

Beşiktaş Levazım tesisatçı peteğin soğutma yapmasını düzelten petek temizliği servisidir. Kombi petek temizliği petek soğutma yapıyor nasıl düzelir? 50 derece kombiden, merkezi ısıtma tesisatından su geldiğini düşünün. Kombi bakımı peteğe gelir ve sıradakine geçmesi gerekir değil mi? Bir petek içinde kireç, pas birikimi fazla ise geçemeyebilir. İşte bu soğuma nedenidir. Petek temizleme fiyatları bu maddeleri cihaz takarak solüsyon eklenmesi ile tamamen alabiliyor ve peteğin içindeki eksilen bölgelere su eklemesi yaparak petekteki sıcaklığı yükseltme işlemlerinin önünü açıyoruz. Beşiktaş Levazım tesisatçı atık su borularını makineyle temizleyen servis olarak pis su giderlerinde düzenli bakım işlemlerini öneriyoruz. Zaman zaman giderde taşkınlar olur ve tesisat kullanamaz hale gelirsiniz. Tıkalı gider açma çocuk, tuvalete oyuncağını kaçırır ve söylemez. Tuvalet açma gidere kamerayla bakıp o oyuncağı robot cihazla bulup çekme veya ittirme işlemleri yaparak sorunları çözebiliriz. Gider açıcı robot atıklar ise çamura benzer. Yani küçük aparatları takarak sıkışmış, sertleşmiş pek çok nesneyi ufalayabiliriz. Tuvalet açan tesisatçı özel helezon yaylar robot cihazla birlikte çoğu zaman işe yaramaktadır. Kanal açma gider kanallarını kırmadan tıkanıklık açma yapan tesisat servisi olarak bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Beşiktaş Levazım tesisatçı banyoda duvar kabarmasını araştıran su kaçağı tespiti servisidir. Su kaçağı bulan tesisatçı banyo duvarı içinden geçen kombi su tesisatında kaçak olabilir. Farklı ısı kaynakları da buna neden olabilir. Su kaçağı tespit fiyatları ekibimiz kombi, kalorifer su kaçaklarını bulan termal kamera ile kızılötesi sinyal dalgalarının gönderilmesi ile duvarın içine döşenmiş sıcak su borularını kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapar. Su sızıntısı da bu boruların etrafındaki farklı renklerdeki belirtiler ile ortaya çıkar ve çok geçmeden ekibimiz doğru alanı bulup onarımı başlatacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87