Tesisatçı iletişim telefon

Tesisatçı iletişim telefon ile bizlere ulaşabilir ve çok yönlü araştırmalarda bulunmamızı sağlayabilirsiniz. Yağmur yağdığında balkon giderini su basması gibi durumlarda tesisat ekibimiz kamera sistemi ile pimaşlardaki gider katmanlarının içini kırmadan kontrol ederek soruna teşhis koyabilir ve çözüm yoluna gidebilirler.

Tesisatçı Telefon Numarası

Klozete atılmış yabancı cisimlerin çıkartılması için robot sistemden yararlandığımız gibi gider katmanlarındaki eşsiz ve kırmadan temizlik içinde helezon yay teknolojisini kullanmaktayız. Yerden ısıtma ve peteklerdeki ısı kaybı, soğuma yapması, son peteğin devamlı soğuk kalması gibi sayısız sorunlarda bizler özel solüsyon ve makine ile kirlenmeleri cihaz ile alabiliriz. Temiz su eklenmesi, koruyucu sıvılar, kombi bakımı, petek ayarlamaları, petek tesisatında kontrol, hataların bulunması gibi sayısız işlemlerde bizi arayabilirsiniz. Atık dairede kötü koku tespiti ve sızdıran gider borularında dıştan basınç testleri olsun veya ses detektörleri ile analiz yaparken, kanal içlerinden kamera teknolojisinden yararlanarak gözlem yaparak sorunları bulabiliriz.

Tesisat su borusunda sızdırma, akıtma, yoğunlaşma ve donma problemlerinde borular nasıl onarılır sorusu için birden fazla tekniğimiz vardır. Şerit uygulaması, sızdıran boru kısmının değiştirilmesi, uygulanacak sızdırmazlık testleri ve daha pek çok adım ile kusursuz nitelikte sizlere destek olmak istiyoruz. Kayıp logar yerini bulma, fosseptik giderlerini temizleme, kireç tutan su tesisatına bakım yapma , değiştirme gibi tüm işlemler için ofis hatlarımız devamlı açıktır. En iyisi bizi şu anda arayın ve sorunu ekip arkadaşımıza anlatın.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87