Beyoğlu Ömer Avni Tesisatçı

Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu semtine servisimiz mevcuttur.

Ömer Avni Tesisat Tamiri

Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı binada su kaçak olup olmadığını kırmadan araştıran servistir. Su kaçağı bulan tesisatçı sürekli duvardan fayanstan su geliyor akıyor ise su kaçağı tespiti işlemlerinin ardından genelde şebeke suyu kaçağı olan noktayı buluruz. Şebeke suyu su kaçağı nasıl bulunur? Genelde aniden ve sürekli akıntılar şebeke sularına işaret ediyordur. Su kaçağı bulma dairenizdeki tesisat için bağlanılacak su tesisatında basınç ölçen cihaz ile bunun gerçekten dairenizden geldiğini buluruz. Su kaçağı tespiti fiyatları çok küçük sızıntı ise onarım sıvıları, delinmiş ise yerlerini ses yapan su borusunu kırmadan bulan detektör taraması ile buluruz. Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı panel radyatördeki soğumayı düzelten petek temizliği servisidir. Kombi petek temizleme ana ağırlıklı üretim malzemesi saç olan panel kalorifer, alüminyum döküm radyatörler ile kıyasladığımızda ömrü kısadır. Bu nedenle korozyon yani panel radyatörde su kaçağı gibi durumların olmaması için düzenli temizlik yaptırmanız gerekir. Petek bakımı panel radyatörün iyi ısınmasını sağlayan cihaz yıkama makinesi olup solüsyon ekleyerek içteki maddeleri basınçlı halde alırız. Petek temizleme fiyatları sayısız müşterilerimiz sıcaklığın yükseldiği ve yakıt giderlerini düşürmek için genelde %40 gibi oranlara kadar masrafları kısabildiklerini eklemek istiyoruz.

Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı tıkalı mazgal pimaşını kırmadan temizleyen açan servistir. Tuvalet açma yağmur su atık borularından gelen sular mazgalda geri tepme yapabilir. Gider tıkanıklığı açma yoldaki su taşkınları keza mazgalı taşırabilir. Tıkalı gider açma mazgal içine kaçan atıkları kırmada bulan temizleyen kamera tıkanıklık açma robotu ikilisi ile kanaldaki sorunları kısa zamanda çözeriz. Robotla tıkanıklık açma örneğin, mazgala elbise, kumaş parçası, gıda ambalajı kaçmış olabilir. Kanal görüntüleme özel yaylar ile çekerek çıkartma işlemleri veya parçalayarak mazgalda basınçlı su ile yıkama işlemleri gibi teknikler ile tamamen temiz hale getirebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87