Gayrettepe Tesisatçı

Gayrettepe tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine semtine servisimiz mevcuttur.

Gayrettepe Kameralı Tesisatçı

Gayrettepe tesisatçı peteklerin daha iyi ısınmasını sağlayan petek temizliği servisidir. Kombi derecesini yükselterek fazla yakıt tüketimi sorunu karşınızda olur. Petek temizleme ustaları petek içi temizlenirse kombi sıcaklığını azaltır ve daha iyi ısınabilirsiniz. Bizler petek nasıl temizlenir, tıkanması, soğumasını cihazla tespit ederek tesisat içindeki tüm maddeleri özel yıkama sıvıları ile çözeltiye dönüştürerek cihazımızla çekiyoruz. Petek temizliği fiyatları suyun devamlı cihazımız ve tesisat arasında gidip geldiği bu süreçte ortalama 45 dakikada yıkama işlemi bitirilerek peteğe temiz su verilmesi, peteğin içindeki havanın alınması ve daha çok ek ayar ile kombi bakımı gibi işlemler sunulacaktır. Gayrettepe tesisatçı tıkanan mazgalı kırmadan açan servistir. Mazgal tıkanmasına kesin çözüm mü arıyorsunuz? Geleneksel teknikleri tamamen unutun. Mazgal giderinde kameralı araştırma yapan tıkanıklık açma servisi elemanlarımız atık mı, mazgal giderinde çökme mi gibi soruların yanıtlarını kısa sürede bulacaktır. Tıkanıklık açan tesisatçı gelişmiş kameralı cihaz ve bazı detektör taramaları ile mazgaldaki tıkalı boruları kırmadan bulma işlemleri yapılarak o hatları açabilecek robot cihazdaki yayı yerleştirir ve ilerletiriz. Robotla tıkanıklık ama atıkları parçalayarak rahatça kanaldan ileri geçmesini sağlayacak bu ünite ile yabancı cisimleri geri çıkartma gibi tekniklerle kusursuz sonuçlar alınabilir.

Gayrettepe tesisatçı pis su kaçağını bulan servistir. Duvar içinde su akıntısı yavaş yavaş kabarmaya geçmiş, belirtisi genişliyor ise atık su kaçağı olabilir. Eğer uzun süredir ıslaklık var ve uzun süre geçmesine rağmen duvarda su damlaması yoksa pis su kaçağı olabilir. Diğer türlerinde farklı belirtileri vardır. Su kaçağı nasıl bulunur hemen o bölgeden tesisat geçiyor mu diye su kaçağı tespiti cihazlarından detektör taraması yaparız. Su kaçağı bulan tesisatçı duvarın içinden atık boruları bağlantı bölgelerine döşenmiş olabilir. En yakın atık borusuna kamerayla bakarız. Bulunan sızıntı alanlarında onarımı başlatırız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87