Ümraniye Ihlamurkuyu Tesisatçı

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Ihlamurkuyu Tesisatçı Telefonları

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçı kaloriferin suyunu temizlemek için petek temizliği faydalı olduğu gibi petekteki suların daha hızlı ısınması ile kombinin kullandığı gaz miktarını azaltma amacını da taşımaktayız. Tortular, bakteriler ve kireçler gibi sayısız maddeler kalorifer içinde birikebilir. Sıkışma yapması yani set örmesi için bir süre yeterlidir. Yalnız etkili temizlik yapılmazsa sıcak su sete çarpar ve ilerisine ulaşamaz. Kalorifer neden soğuk kalır? İşte sorunun cevabını da vermiş olduk. Havlupan kısmına takılabilen bir cihazımız var. Petekte kimyasal yıkama yapabilir ve 1-2 saatte senelerin kirini alabiliriz. Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçı sıhhi kanalı tıkayan çocuk bezi için tıkanıklık açma işlemini öneriyor. Yanlışlıkla tuvalet giderine düşen çocuk bezi nedeni ile veya farklı sebeplerden dolayı kanal tıkanabilir. Hat oldukça geniş olmasına rağmen bunu kaldıramayabilir. Biz ise gerek bu tür yabancı cisimler gerekse de atıklar için helezon yayı gider ağzından başlayarak kanalın daha derine geçmesini sağlarız. Cihaza bir ucu bağlı olan helezon yaya cihaz güç vererek titremesini sağlar. Aşağı, yukarı hareketler ile ne kadar atık varsa o andan itibaren sıkıştığı kısımdan uzaklaşır. Uzun bir alanı hızlıca temizleyebiliriz.

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçı lavabo çeşmesi, bataryası kapalı olmasına rağmen duvardan devamlı su gelmesi için su kaçağı tespiti analiz ekiplerini öneriyor. Duvarı dıştan ses bakımından inceleyebiliriz. Nokta sızma yerini bulabiliriz. Öyle ki kalem ucu kadar kısma bu belirtiyi indirebiliriz. Onarım da sonrasında başlayacaktır. Ses çıkartmadan temiz suyun borudan sızma vakası için test pompası kullanıp varlığını saptar ve özel kimyasal onarıcılar ile su tesisatında sıvı ilaç ile onarım yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87