Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Tesisatçı

Kağıthane Mehmet Akif Ersoy tesisatçı firması olarak petek temizliği , robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kağıthane semtine hizmet vermekteyiz.

Mehmet Akif Ersoy Tesisatçı Telefonları

Kağıthane Mehmet Akif Ersoy tesisatçı ısıtma verimliliği düşen binalardaki kalorifere cihaz ile bakım yaparak yani petek temizliği için kaliteli solüsyonlar kullanarak içteki maddeleri almaktadır. Getireceğimiz aygıtın bağlantı birimleri sayısız sistem ile uyumludur. Hızlıca solüsyonları duvar ve zeminin altındaki hatlara gönderir ve içteki sert maddelerin çözünür hale gelmesi sağlanırken, onları hızlıca çekebiliriz. Sıcaklık ortalaması yükseleceği ve gaz masraflarına ilişkin düşüşlerin olabileceğini de ekleyelim. Kağıthane Mehmet Akif Ersoy tesisatçı için en verimli teknik malzeme yapısına zarar oluşturmadan tıkanıklık açma yöntemleridir. Eski tarihli binaları bilirsiniz. Lağım sistemlerinde şu andaki teknoloji kadar iyi değildir. Yalnız bu ayrıntı bile düşünülerek helezon çelik yay üretildi. Cihaza takılması ve lağım hattına küçük bir sarkıtma yapması ile ne kadar madde varsa en uzaktakini bile hareket ettirebilir. Bu çalışma ile 10’larca metre boyunca bu teli sarkıtarak en uzaktaki lağım sistemlerini temizleyebiliriz. Apartmanda sıklıkla tuvalet, lavabo gideri mi tıkanıyor. Farklı sıhhi kanallarda tıkanma mı var, bizi arayınız.

Kağıthane Mehmet Akif Ersoy tesisatçı fayansın üzerine yerleştirilecek gürültü toplayıcı su kaçağı tespiti sistemleri ile altındaki suyu devamlı akıtan, sızdıran su borularını bulabilir. Fayansın üzerindeki ıslaklık geçiyor mu? Sürekli duvarda ıslaklık mı var? Bizi arayın ve seslerden yola çıkarak sızma noktasını bulalım. Evin içinde ses çıkartma belirtisi olmadan su sızıntısı mı var? Küçük bir cihaz takılmasından sonra test pompası kullanarak sızma varlığını tespit edebilir ve en önemlisi sisteme verilecek kimyasal ile onarım bile yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87