Sarıyer Büyükdere Tesisatçı

Sarıyer Büyükdere tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sarıyer semtine servisimiz bulunmaktadır.

Büyükdere Tesisatçı Numaraları

Sarıyer Büyükdere tesisatçı klozet giderinin kontrol edilmesi ve kamera ile bakılması işlemlerinin ardından tıkanıklık açma için klozetlerde kırmadan kullanabilecek robot cihaz ile devreye girmektedir. Yapı ne kadar küçük gider borularına sahip olsa da o noktalardaki atık ilerletmesi güçlü sistemler ile yapılabilir. Keza atık parçalama, klozet içinde sıkışmış ve tıkama yapan ıslak mendilin giderden geri çıkartılması gibi sayısız işlemler 30’dan fazla diyebileceğimiz bu cihazın üniteleri ile yapılabilmektedir. Sarıyer Büyükdere tesisatçı içi tıka basa atık, kir, kireç, tortu ile dolmuş radyatörler için uygun standartlarda petek temizliği çalışması yapmaktadır. Kimyasal çözücüler ile ne kadar kireç ve diğer oluşumlar varsa toz kıvamına getirilmesi sağlanır. Petek kenarındaki hava alma kısmını bilirsiniz. Havlupan yani banyodaki duvara döşenmiş sökülebilir petek, evin içinde kolektör gibi yapılardan sistemi bağlayıp oradaki kirleri kimyasal ile çözüp basınçlı su ile cihazda kalmasını sağlayabiliriz. Bu sayede en soğuk kalan peteklerin bile ılık değil sıcak hava yaymasını sağlayabiliriz. Enerji tüketiminde petekler için tasarruf oluşturucu güzel tarafları da vardır.

Sarıyer Büyükdere tesisatçı patlayan temiz su borularını hasar vermeden su kaçağı tespiti cihazları ile bulabilir. Tekrar su sızdırmayacak düzeyde çalışmalar için yoğun su çıkış noktalarını görmek gerekir. Suyun dökülüp gittiği yer ile ulaştığı son noktalar arasında fark vardır. Duvarın delinmesi ve yıkılmasına gerek kalmadan ses takip cihazları ile nokta konumunu bulur ve fayanslar, toprak altındaki su borusu analizi içinde kullanarak arızalı kısımları keşif eder ve orada onarımlara başlarız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87