Esenler Fevzi Çakmak Tesisatçı

Esenler Fevzi Çakmak tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Esenler semtine servisimiz mevcuttur.

Fevzi Çakmak Tesisatçı Firmaları

Esenler Fevzi Çakmak tesisatçı kaloriferdeki suyun soğuk kalması ve kaloriferin sıcak hava iletememesi için petek temizliği işlemi ile 1-2 saatte tüm katman içindeki kirleri makine ile alarak çözüm getirmektedir. Çoğu petek ve zemine döşenmiş sistem ile uyumlu makine girişleri kullanıyoruz. Sürekli makinenin yoğun su çekimi, arıtması, içteki maddelerin makinede arıtılması, kimyasal deterjanlı ilaç kullanarak kaloriferin içinin temizlenmesi ile sıcaklık artışı ve gaz tüketimlerine yönelik azalışlarda binalarınıza gelebilir. Esenler Fevzi Çakmak tesisatçı profesyonel denebilecek sistemler ile deneyimli kadrosunu birleştirmiştir. Uzman ekibimiz su kaçağı tespiti alanında harika teknikler kullanır. Fayans düşünün. Fayansın altından su sesleri geliyor. Veyahut fayansın üzeri ıslak kalıyor gibi problemler olabilir. Orada sesleri toplayacak cihaz takarız. Mikrofon alıcısı olarak denebilir. Sesleri anlık dinlerken farklı gürültüleri mekanizma ile filtreleriz ki her zaman doğru noktaları bulabilelim. Mutfaktan gelen su seslerinin yerini bulmak için 15 dakika ortalama zaman yeterlidir. O noktada milimetrik bir kırma yaparız. Ardından içerdeki suların dışarı fışkırdığını görebilirsiniz. Gerisi onarım aşamasından ibarettir.

Esenler Fevzi Çakmak tesisatçı kameraya sahip robot ile tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır. Atığı görüp, yerini saptayıp, cihaza elektrik verilip ön kısımdaki aparatın çalıştırılması ile ne kadar uzak veya yakında olursa olsun her pis su kanalında sayısız nesneyi kanalizasyona gönderebiliriz. Üstelik bunları WC tuvaletinde taşma problemi için kesin çözüm, küvet gider borusundaki kanalizasyon hatlarının açılması ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için yanınızdayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87