Esenyurt Örnek Mahallesi Tesisatçı

Esenyurt Örnek Mahallesi tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine servisimiz mevcuttur.

Örnek Mahallesi Tesisatçı Numaraları

Esenyurt Örnek Mahallesi tesisatçı betonun içini hassas mikrofonlar ile dinleyerek su kaçağı tespiti tam konumlarını bulabilir. Basit bir düzenek değildir ve akustik ses detektörünü ekibimiz kullanır. Mikrofon duvarlarda, fayanslarda gezdirilir ve suyunu devamlı dışarı akıtan su boruları bulunur. İşaret konulur ve ekibimiz orayı kırar, suyun çıktığını görürüz ve ilgili boru parçasında onarımlar başlar. Esenyurt Örnek Mahallesi tesisatçı kombi filtresinde petek içinden gelen kirlerin tıkaması ve kalorifer içindeki panellerin kirlenmesi gibi durumlarda petek temizliği ekibi ile düzenli bakım önermektedir. Alınacak tek bir işlem ile kesinlikle katmanlar, panel içleri petek borularının açılması sağlanır ve içteki sıcak su daha sağlıklı akar. Solüsyon yani kaloriferler için özel temizleme sıvılarının makine su tankına dökülmesi ve bu şekilde aktarımı hortumlar ile yapılmaktadır. İçteki tüm oluşumlar çözünür ve biz cihazın su hareketliliğini artırarak petek sularının hızlıca dışarı alınması ve peteklere şebeke temiz suyunun eklenerek yıkanması gibi işlemleri de uygularız. En bariz net sonuçları ise kalorifer olan odaların sıcaklığının eskisine göre artırılması ve mutfaktaki kombinin fazla doğal gaz tüketmesi gibi sorunların üstesinden gelmenize faydalı olmaktadır.

Esenyurt Örnek Mahallesi tesisatçı güçlü makineler ile tıkanıklık açma işlemi yapar. Dıştan fayansın içinin kırılması olmadan çelik atık delici aparatın kullanılması ile işlem yapıyoruz. İnsan gücü kesinlikle yoktur. Bu uzuv robot cihaza takılır. Belli güç ile gönderilir. Pimaş kanalı içinden kullanılır. Önüne geçen tüm nesneleri ilerletir ve herhangi bir pimaş kanaldaki uzun süredir devam eden açılmaması problemleri için birebirdir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87