Esenyurt Yeşilkent Tesisatçı

Esenyurt Yeşilkent tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla petek temizliği , su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine servisimiz mevcuttur.

Yeşilkent Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Yeşilkent tesisatçı az miktarda su kaçıran borularda su kaçağı tespiti işlemi yapabilir. Suyun hızlıca değil de sessiz akması, betonun içinde su birikmesi ve duvarın dışına taşan su gibi sayısız işlemde ilgili şebekeye test pompası ile bakarız. Sızdırma yoksa basınç kaybı da olmaz ve bunun tam tersi ise yeteri miktarda ilaç eklemesi yaparak oradaki sızma noktalarını durdururuz ve bunun da teyidini bazı çalışmalar ile mutlaka yaparız. Esenyurt Yeşilkent tesisatçı radyatörlerin panelini ve borusunu tıkayan maddelerin petek temizliği cihazı ile kimyasal kullanarak açılması işlemlerinde kırmadan çözümler sunuyoruz. Kaloriferin içine cihaz ile dökülecek solüsyon iç düzeneklerdeki sıkışma ve birikme yapan sayısız maddeyi un ufak forma dönüştürür. Bahsettiğimiz sıvıyı göndermek için ise uygulayacağımız havlupan gibi girişler ile içteki maddelerin tamamen bu sıvıya maruz kalmasını sağlarız. Basınçlı su gönderimi ile ne kadar madde varsa birlikte alır ve oluşumları cihaz filtresinde sıkışmasını sağlar ve cihazımızdaki bu hazneyi gidere dökebiliriz. Tüm petek içinin tertemiz olması için ortalama 2 saat yeterli olup, sıcaklığın artış yönünde olması, petekler için yakılan doğal gazda azalma ve az yakan petekleri elde etmek için çalışma sonrasında güzel sonuçlar ev, ofis, iş yerlerinizde olabilir.

Esenyurt Yeşilkent tesisatçı pimaşın içindeki atıkları özenli olarak tıkanıklık açma cihazı kullanarak açmaktadır. Pimaş boruları farklı sistemler ile kullanılır. Lavabolar için spiral tel, tuvaletler için helezon yay ve buna benzer 30 rakamını vererek farklı aparatlarında robot cihaza takılması ile gerek kanalizasyon yönünde gerekse bazı cisimleri giderden dışarı çıkartılması gibi adımlara kadar hepsini uygulayabilmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87