Beşiktaş Türkali Tesisatçı

Beşiktaş Türkali tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizliği servisi vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Türkali Kombi Petek Servisi

Beşiktaş Türkali tesisatçı patlamış temiz su borularını özel su kaçağı tespiti ile bulur. Hızlıca ve gür şekilde suyun aktığı kısımlar ile ani su baskınları aparman içinde olabilir. Biz yerini bu derece gürültüler eşliğinde hızlıca bulup, oraya ulaşarak arızalı kısımları değiştirebiliriz. Daha sessiz ve az sessiz suyu kaçıran problemlerde basınçlı test pompası ve akustik ses detektörü ile maddi kayıp oluşturulmadan özenli şekilde yerini bulmaktayız. Beşiktaş Türkali tesisatçı sürekli soğuk kalan kaloriferde petek temizliği ile randımanlı ısınmasının önünü açmaktadır. Su ısıtıcısında kaynatılan sudan sonra dip kısmına bakarsanız kireç birikintilerini görürsünüz. Onu temizlemek kolaydır. Peteklerde biriken kireci temizlemek için ise makineler ve basınçlı su püskürtme sistemi ile birlikte solüsyon ilaçları kombineli kullanıp havlupan ile göndermekteyiz. Saniyede 1-2 litre arasında petekteki suları alıp, maddelerden arındırıp, geri göndermekteyiz ve bu çalışma ile sonuçları hemen almanız mümkündür. Eli yakacak ölçüde petek yüzeylerini elde eden müşterilerimiz genelde doğal gaz tüketimini azaltmayı tercih ederek tasarruf oluşturmaktadır.

Beşiktaş Türkali tesisatçı kanalizasyon giderini makine ile kırmadan tıkanıklık açma yöntemlerini kullanarak sorunu çözme veya evdeki, ofisteki lavabonun tuvaletin kanalının içine gerek spiral tel gerekse helezon çelik yay ile maddelerin ilerleyişini kamera ile teyit etme gibi sayısız tekniklere sahiptir. Tüm bunları garantiyi de sunarak birlikte sizlere sunan firmamız ile hemen alabilirsiniz. Plastik olsa da giderin zarar görmesine asla gerek yoktur. Biz bu amaçla gelişmiş sistemleri sizlere sunuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87