Güngören Güven Mahallesi Tesisatçı

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı firmamız son teknoloji cihazlar ile tıkanıklık açma , petek temizliği ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktadır. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Güngören semtine hizmet vermekteyiz.

Güven Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı banyo betonundaki dış yüzeyin ıslak kalması için su kaçağı tespiti ile detektör taraması yapabilir. Su borularının dıştan taranarak delinen su borusunun bulunması mümkündür. Seslerin devamlı oluştuğu ve cılız belirtiler bile olsa ses detektörleri ile dinleyip onların net duyulması için emek veririz. Kırılan betonun hemen arkasından mutlaka sızdıran su borusunun bulunacağını söyleyebiliriz. Güngören Güven Mahallesi tesisatçı kaloriferde korozyon problemi için petek temizliği önermektedir. Kaloriferin hiç temizlenmediği binalarda kirlilik düzeye giderek artar ve en sonunda metallerde çürümeler oluşur. Korozyonun maddesi pas olmakla birlikte soğuma oluşturanlarda kireç, tortu gibi petek tabakalarını tıkayan nesnelerdir. Hepsi için solüsyon eklemelerini cihaz ile yapıp kaloriferde kalmasını engelleyebiliriz. Balçık kıvamındaki sulardan, temiz şebeke suyuna geçilmesi ile %30 ve üzeri bile petek suyunu ısıtma giderlerinin azaltılması mümkün olacaktır. Petek metali erimesi ve çürümesi sebebi ile petekteki suyun dışarı akması problemini çözmek için ise nano kapatıcılar da kullanabiliriz. İlk ve son aşamalarda peteklerdeki sıcaklıkları ve petek suyu sızıntılarını bulmak için termal kamera gibi sistemlerle de çalışmalara yapabiliriz.

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı tuvaletin her kullanımında kanalizasyon, lağım suyunun taşma yapmasında tıkanıklık açma ekiplerini arayınız. Farklı lağım kanalları içinde kullanılabilecek olan küçük kameralar kırılmış plastik gider borularının yerlerini betonu ve fayansı kırmadan bulmamızı sağlar. Bu sayede onarımda inanılmaz bir hızlılık ile doğru noktalardan çalışmalara başlarız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87