Güngören Güneştepe Tesisatçı

Güngören Güneştepe tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Güngören semtine servisimiz bulunmaktadır.

Güneştepe Tesisatçı Telefonları

Güngören Güneştepe tesisatçı ekonomik ve solüsyon ilacı kullanarak petek temizliği yapmaktadır. Ev, iş yerinin sıcaklığının düşmesi ve ısıtma sorunları yaşayan binalarda petekleri bir kontrol etmek gerekir. Kombi 50-60 derece arasında gösteriyor olsa bile kirli peteklere sahipseniz 25 dereceyi bile zor görebilirsiniz. Petek sıcaklığını artırmak için özel bir cihazımız vardır. Panelin yan haznesi, havlupan girişleri ile alınacak sular ile kirlilik düzeyi anlaşılır. Petek suyunu temizleyen solüsyon ilacı ekleyerek sıkışmış ve yerinden oynamayan kireci, pası çözünür duruma getirir ve basınçlı su ile tamamını cihazımızın içinde kalmasını sağlarız. İlk aydan itibaren %35-%40 gibi ısıtırken maliyet sağlayabilen müşterilerimiz vardır. Güngören Güneştepe tesisatçı fayanstan gelen şebeke suyu sesleri için su kaçağı tespiti kırmadan hizmet vermektedir. Fayansın altındaki su seslerini dinleyebilecek ses detektörleri son derece noktasal sorunlu kısımların bulunmasını sağlamaktadır. Ses ivmesi ve düzeyine yönelik titreşimlerin grafiksel aktarımını bahsettiğimiz cihazda anlık izliyoruz. Öyle ki birkaç dakika sonra ekibimiz kalem ile bazı işaretlemeler yaparak fayansı kırdıktan sonra sorunsuz su kaçıran borunun bulunması ve hatasız onarılması adımlarına geçecektir.

Güngören Güneştepe tesisatçı lavaboda sıkışmış sakal artıklarını tıkanıklık açma ve süpürme aparatı ile temizleyebilir. Matkap boyutlarına yakın cihazın spiral telinin lavabo gideri içine geçmede sorun yaşamaması ile atıklarda hareket sağlayabiliyoruz. Yukarı ve aşağı yönde sürekli hareket eden ve uzunca bir tele sahip olan bu mekanizma gider kanalına geçer ve orada sıkışmış nesnelerin daha ileri gitmesini sağlar. Çalışma sırasında kameralar ile bakarak sistemden tamamen uzaklaştığına emin olmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87