Esenler Kazım Karabekir Tesisatçı

Esenler kazım karabekir tesisatçı firmamızda kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği servis verilmektedir. Emir Tesisat olarak son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat problemlerini gidermekteyiz.

Alt kata su akıntısı varsa bizi arayarak cihazlarla tespit yaptırabilirsiniz , tıkanan tuvalet veya lavabo giderlerini robot makinalı sistemle açtırabilirsiniz. Emir tesisat olarak ısınmayan peteklere kimyasallı makinalarla tesisat petek temizleme hizmeti de vermekteyiz.

Su Kaçağını Cihazla Buluyoruz

Esenler Kazım karabekir tesisatçı “tuvalet tıkandığında nasıl açılır?” sorusuna her tuvalet için kullanılabilecek tıkanıklık açma cihazını önermektedir. Lağım kanalları içinden çalışacak olan kameralar ile son karmaşıklığı görürüz. Tıkanan boru içi yerlerinden başlayarak işaretlemeleri cihaz ile yapıp, o noktalardan hareketle belli bir ilerleme hızı içinde atık delme başlığını kullanırız. çok geçmeden sistemdeki bu aparat lağım boruları içinden atıkların parçalanmasını yaparak bir daha tıkanmayacak sonuçları sizlere sunmaktadır.Esenler Kazım karabekir tesisatçı peteklerde ısınma sorunu için kesin ve hemen çözüm sunmaktadır. Kombideki sıcak suyu ilk alan kaloriferde ısı yayılım problemi pek olmaz. Su iletim aralığı yakındır ve sıcaklık hemen ulaşacaktır. Eğer sonraki ve diğer uzaktaki sistemlerde içi kirlenen petekler varsa petek temizliği yaparak kalorifer kanallarının kırmadan temizlenmesi işlemlerini uyguluyoruz. Panellerin sağ üst kısmında bağlantı ağzı vardır. Oraya takılacak bir ile cihaz bağlantısı yapılır. cihazın su tankı gayet geniş olup su basma ve petekteki suyu geri çekme aralığı dakikada 100 litrenin üzerindedir. Bu hazneye solüsyon ekler ve içteki tüm peteğin panelini, borusunu tıkayan nesneleri çekeriz. Son aşamalarda temiz su eklemesi yaparak petekleri ısıtırken tasarruflu olması açısından %30 ve hatta %40 gibi oranlarda bunu yakalamanıza yardımcı oluruz.

Esenler Kazım karabekir tesisatçı duş alırken duş suyunun alt kata sızması problemini bitirmek ve duş giderlerinde kalıcı tamir için su kaçağı tespiti ekiplerini aramanızı önermektedir. Özel lensli kameralar gider suyu kanalında olan biten tahribatı görmemizi sağlar. Alakalı gider yollarını ve iç arızalarını görmemiz her zaman doğru noktadan başlayarak onarımı yapmamızı sağlayacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87