Güngören Güneştepe Tesisat Tamircisi

Güngören Güneştepe tesisat tamircisi firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkalı gider açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Güngören semtine hizmet vermekteyiz.

Güneştepe Tesisat Tamircileri

Güngören Güneştepe tesisat tamircisi kaliteli petek temizleme makinesi kullanarak petek temizliği yapabilen ekiplere sahiptir. Kullanılan petek içindeki kirleri sökecek ilaç öyle kuvvetlidir ki aktarım yapıldıktan birkaç dakika içinde kir tabakaları hızlıca cihazıma gelir ve orada arıtılır. Yani kireç gibi kaba pislikler cihazın bir bölümünde sürekli biriktirilir. Tertemiz su eklenmesi ve akabinde çalışmaların yaklaşık 1-2 saatte bitmesi ile sıcaklık düşüşü olan peteklerin ısısını artırmak ve özellikle en güzeli cihazın yaktığı gazı azaltmak faydaları da görebileceksiniz. Güngören Güneştepe tesisat tamircisi olarak alt yapı giderinin sıklıkla tıkanması, ihmal ve hatalı kullanımlar tıkanıklık açma işlemlerinin zorunlu kılındığını ifade etmek isteriz. Aşırı tuvalet giderinde tıkanma varsa o noktalara helezon yay göndeririz. Eklemeli düzeneği mevcuttur. Yani ilk 5 metre gönderip, gerekirse bir 5 metre daha sürekli kanal içlerine yönlendirilebilir. Güç verilmesi ile bu yay hareket etmeye ve titremeye başlar. Atığa çarpması ile içindeki lağım suları ile birlikte hemen kanalizasyona geçecektir.

Güngören Güneştepe tesisat tamircisi cihaz ile su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri sunmaktadır. Kampanyalı fiyatlar, hızlı ve garantili 7/24 açık servis ağı ile bina içinde su akıtan boruları ses, basınç, görsel analiz teknikleri veya diğer yöntemlerimiz ile bulabiliriz. Mutfağa her girdiğinizde zeminden su sesleri mi geliyor. Su sesleri takip edilerek kaçak bulunabilir mi? Kesinlikle bulunabilir! Ses detektörü kullanıp nokta olarak yerini bulduktan sonra o alanı matkap ile kırıp boruda direkt değişim yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87