Beyoğlu Tomtom Tesisatçı

Beyoğlu Tomtom tesisatçı olarak kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi veriyoruz. Cihazlı su tesisatçısı için ilk tercih tesisatçı firmamız olsun aynı gün içinde hizmet alın.

Alt kata su akması varsa kırdırmadan önce bizi arayın bilgisayarlı cihazlarımızla su kaçağı tespiti yapalım noktasal olarak arızayı bulup onaralım. Eğer dairede tıkanıklık var ise bizi arayın robotla hiç bir yeri kırmadan tuvalet açma veya lavabo açma işlerini yapalım.

Tomtom Mahallesi Su Tesisatçısı

Beyoğlu tomtom mahallesi tesisatçı lağım suyu ve atık ile dolup taşan herhangi bir sıhhi kanal için tıkanıklık açma yöntemlerini uyguluyoruz. Lavabo kanalı içine su basarak temizlik yapılması, banyo giderinin helezon yay ile metrelerce kanal içine yerleşecek şekilde sokulması ve titreşim verilmesi ile tüm nesneler yerlerinden oynayabilir. Yine kanala su basarak aynı etkinin daha kalıcı ve temiz hale gelmesini yapabilirken, beton ve fayans yüzeyinde kırma olmadan kanalların temizlenmesini tuvaletler içinde kullanmaktayız. Beyoğlu Tomtom tesisatçı içi çamur ve tortu ile dolan kaloriferlerde petek temizliği yapabilir. Faydası ise %30-40 gibi yakıt tasarrufudur. İçteki katmanlar açılacağı için tamamen temiz ve sıcaklığı daha iyi ileten yüzeylere kavuşursunuz. Peteklerdeki ısıtma sorunu için en bariz çözüm özel cihaz ile bağlantıları yapmaktır. Çok kirli olan petekleri %100 temizlemek için bile güçlü kimyasallar kullanmaktayız. Zaten tüm kir ilerleyen dakikalarda cihazın bir bölümüne dolmakta ve 1 veya 3 saat aralığında tamamen işlemleri bitirmekteyiz. Kalorifer temizledikten sonra bir daha sefer hizmet için iki sene kadar beklemenizi önermekteyiz.

Beyoğlu Tomtom tesisatçı toprak altına döşenen su borusundaki sızma yerini su kaçağı tespiti ses algılayıcıları ile bulabilir. Beton ve benzeri yapılarda da yüzeye tutularak iç kademelerindeki sesleri net şekilde dinleyebilecek özel, hassas cihazlarımız vardır. Kesinlikle toprağı kazarak değil, toprağı kazmadan toprağın altından gelen seslerin tam nokta yerlerini bulabilmekle birlikte sizlere doğru şekilde yönlendirebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87