Ümraniye Huzur Tesisatçı

Ümraniye Huzur tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve ilaçla petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Emir Tesisat olarak 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Huzur Tesisatçı Numaraları

Ümraniye Huzur tesisatçı logar açma, temizliği, tıkanma problemlerinde tıkanıklık açma robotu ile sorunları çözmektedir. Eski yöntemler zorlu atıklarda pek işe yaramaz. Ciddi derecede problemler olan logar sistemleri çökmüş bile olabilir. Bir kamera ile alakalı sorunları kırmadan gözetleriz. Logar tıkanıklığının belirtisi, tuvalet, banyo, mutfak lavabosunda taşma, taşkınlar olabilir. Biz pimaş içlerine logar açma makinesi yani robot cihazı takarız ve yaya güç veririz. Helezon yay irili veya iyice yerleşmiş sayısız atıkları hızlıca ayrıştırır ve kanaldan uzaklaştırır. Ümraniye Huzur tesisatçı lavabo su tesisatı kaçağını cihaz ile bulabilir. Farklı tesisat içinde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Lavabo giderindeki su kaçakları için kamera takıp kanala bakarız. Basınç testi de uygulanabilir. Lavabodaki gideri onarmak için ilaç mevcuttur. Yoğun kırılma varsa kamera ile bulunan noktada onarım yapılır. Lavabonun musluk su tesisatında kaçak için su tesisatına bağlanacak test pompası ile ölçüm yapılabilir. Biz daireye girerken en ufak belirti olmasa da test pompası takarak en azından sızıntı olup olmadığını netleştiririz. Sonrasında su seslerini robot cihaz ile dinleyerek yerini bulup, kırılacak küçük bölge ile işlemleri tamamlarız.

Ümraniye Huzur tesisatçı kombi ayarlarını ve bakımın yapan petek temizliği firmasıdır. Kombi kış ayarına nasıl getirilir? Kombinin ön panelinde işaretli kısma çevrilecek bölme vardır. Kış için daha iyi randıman almanızı sağlar. Yalnız petek kirli, kombide arızalı parça varsa randıman düşer. Bağlanacak bir cihaz ile hortum yardımıyla kanaldaki kirleri solüsyon basıp çözünür duruma getirip alıyoruz. Özel filtreye takılacak petek içi kirler tekrar peteklere dolmaz. Peteklere temiz su ekleme, petekteki havayı alma, kontroller ve daha nice adımlar ile petek ısılarını dengeleme işlemleri için bizleri arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87