Pendik Sapanbağları Tesisatçı

Pendik Sapanbağları tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizliği hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Sapanbağları Tesisatçı Telefonları

Pendik Sapanbağları tesisatçı üst kattan su akıyor, sızıyor ise su kaçağı tespiti sistemlerimiz ile taramayı teklif ediyoruz. Mutfak duvarından su geliyor ise o bölgede sesin en yoğun olduğu kısım cihaz ile bulunur. Cihaz teyit amaçlı kullanılır. Ses detektör ve termal kamera taraması ile sıcak ve soğuk sistem olduğunu kırmadan buluruz. Ek teyit için basınç testi yaparak da sorunlarını analiz ederiz. Kısacası binalarınızı asla riske atmıyoruz. Her soruna hazırlıklı aracımızda bol miktarda yedek parça vardır. Duvar ve fayansları onarabilecek ustamızda mevcut ve çalışmalarımız garantilidir. Pendik Sapanbağları tesisatçı petekte tortu, kireç, pas, tıkanma sorunu için petek temizliği ile aynı gün daha sıcak petekleri elde etmenizi sağlamaktadır. Sıcak su geçiş yolları temiz olmalıdır. Atığa çarptığı anda ilerideki sulara ılık ve soğuk su geçer. Atık duran yerde soğuma oluşur. Uzun süre kalırsa petekte korozyon bile olabilir. Cihaz ile su geçiş katmanlarına ilaç ekliyoruz. Zararlı değildir. Ayrıca basınçlı sular ile atıkları çözünür duruma getiriyoruz. Suları damıtırken, filtrede kirleri toplar ve kanalizasyona atarız. Birkaç saatte 6-8 petek rahatlıkla temizlenebilir. Demir döküm, panel, zeminden ısıtmalı evler, kombili, kombisiz evler, merkezi ısıtmalı evlerde rahatlıkla bu işlemler yapılabilir.

Pendik Sapanbağları tesisatçı gider tıkanmalarını çözmek için tıkanıklık açma makinesini pimaş içinden kırmadan kullanma tekniğine önem vermektedir. Sorunun nedenleri yani atık duran kısımlar gider görüntüleme kamerası ile bulunur. Etrafı kirletmeden yine aynı gider içine robot cihaz yerleştirilir. Bu cihaza uygun açıcı tel takılır ve atık ileri yönde uzaklaştırılır. Örneğin, tuvaletten atık taşıyor sorunu için böyle bir işlem bir saate kalmadan sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87