büyükçekmece tıkalı tuvalet açan robotlu tesisatçı

Büyükçekmece tıkalı tuvalet açan robotlu tesisatçı olarak kırmadan dökmeden lavabo açma , tıkalı gider borusu ve pimaş açma servisi veriyoruz. Emir Tesisat Büyükçekmece şubemizi arayarak aynı gün içinde hızlı , güvenilir ve garantili servis alabilirsiniz.

Tıkalı tuvaleti açan robotlar sayesinde artık kırma dökme derdi bitiyor Büyükçekmece halkına sınırsınız ve sorunsuz hizmet veriyoruz. Büyükçekmece tuvalet açtırma fiyatları 99- 150 arasında değişmektedir büyük iş yerleri ve ana giriş katlarına yaşanan tıkanıklıklar için ekstra fiyat verilir.

Büyükçekmece Robotlu Tesisat Servisi

Büyükçekmece tıkalı tuvalet açan robotlu tesisatçı su tesisat arızası patlağını su kaçağı tespiti cihazı ile bulan teknolojiler kullanmaktadır. Duvarda küf, sararma, su akıntısı veya farklı sebepler su sızıntısı probleminden dolayı olabilir. İlgili katta hızlıca basınç testi bunu teyit eder. Suyun direkt göründüğü katta ses detektörü ile tam yerini bulup onarıma geçeriz. Su sızıntısı görünmüyor, apartmanda evde gizli yeri bulunamayan su sızıntısı var ise basınç testi uygulaması ile tek tek tesisat araştırması ve tesisat türüne göre kameralı veya ses detektörü gibi çalışmalar ile analiz genişletilir.

Büyükçekmece tıkalı lavabo açan robotlu tesisatçı doğalgaz, merkezi ısıtma, kombili petek hep soğuk ısınmıyor ise petek temizliği İstanbul servis hattımızı aramanızı öneririz. Kaloriferin neden soğuk sorusu için o kısımda kireç, balçık, pas oluşumu meydana gelebilir şeklinde yazabiliriz. Önemli olan güçlü makineler ile ve yalnızca ilaçlı sıvı ile çözünmesini sağlamak ve almaktır. Bu maddeleri geri kalorifere göndermemek için genişçe filtre bölümü mevcuttur. Petek ve radyatörleri ısıtmak için içinin tertemiz olması gerekir ve bu çalışma iki sene sizlere randıman sağlar. Peteği ısıtmak için kullanılan, yakılan doğal gazı azaltmak, düşürmek, tasarruf etmek amacındaysanız mutlaka bizi arayınız.

Büyükçekmece tuvalet açan robotlu tesisatçı banyoyu, tuvaleti kirletmeden kanal açma robotu ile tuvalet tıkanıklık açma işlemlerini sunmaktadır. Tuvalet tıkandığında taşma yapar ve tuvalet gideri içinde atık durması, tıkanması bunun nedenidir. Kamera ile o nokta bulunur. Giderler bir geniş olmasından dolayı evdeki yabancı cisimler atılmış ise geri çıkartma işlemleri robot cihaz ile yapılır. Tuvaletin betonunu kırmadan robot ile açma işlemlerinde açıcı teli yine aynı cihaza kamera işleminden sonra takar ve tele güç veririz. Gider suyu ve atığı hızlıca aynı kanalı kullanarak kanalizasyona ulaşacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87