beşiktaş vişnezade tesisatçıları

Beşiktaş vişnezade tesisatçıları telefon numarası 0212 417 21 87 dir kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma servisi veriyoruz. Emir Tesisat son teknoloji ekipman ve uzman kadrosu ile vişnezade mahallesinde sıhhi tesisat işleri yapmaktadır.

Vişnezade mahallesi su tesisatçıları için Emir Tesisatı tercih edebilirsiniz. Evinizde bir su kaçağı mı var kırdırmadan önce bizi arayın kameralı tespiti nasıl yaptığımızı size anlatalım. Tuvalet veya lavabo gider boruları mı tıkandı yine bizi arayarak hiç bir yeri kırmadan robotla temizleme imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma

Beşiktaş vişnezade tesisatçıları tuvalette atık taşkınını robot kanal temizleyici ile kırmadan tıkanıklık açma işlemleri ile yok etmektedir. Ağır ve oldukça fazla tuvalet atıklarının kanalı doldurduğunu düşünün. Kanalın belli bölümünde sıkışma meydana geldi. Helezon yayın güçlü aparatları ile orta kısmını direkt pimaş içine yerleştirilen bu cihaz ile delebiliriz. Daha seçici olarak uygun tel takıp yine cihazın kuvvet uygulaması ile atıkları ilerletebiliriz. Varsa tuvalet gideri sızıntısı onları da kamera ile bulabilir ve eksiksiz işlemler üretiriz.

Beşiktaş vişnezade tesisatçı kalorifer peteği bakımı yani petek temizliği işlemi kırmadan, sökmeden yapmaktadır. Kalorifer petekleri için zararsız ve güçlü ilaç kullanmaktayız. İçini açamadığımız için güçlü su makineleri ile çekerek bir nevi arıtma işlemi yaparız. Elbette ilk önce kaba pisliği kanalizasyona göndermek vardır. Borusu ve petek paneli sürekli soğuk ve ılık kalan peteklerin genelde sorunu içinin kirli olmasıdır. Petek sayısı ve kirlilik miktarına göre çalışma birkaç saatte tamamlanır. Bazı testler ve kombi bakımını da bizden alabilirsiniz. Petek odaları ısıtmıyor, soğuk kalıyor ise bu çalışma iki sene randıman ve yakıt tasarrufu için öneri olarak mutlaka sizlere tavsiye ederiz.

Beşiktaş vişnezade tesisatçıları evimde su kaçağı var diyorsanız su kaçağı tespiti test pompaları ile araştırmaya başlayabilir. Evin duvarından akan sıcak ılık sular termal kamera ile bulunabilir. Su hangi borudan sızıyor sorusu için ise test pompası öncelikle ilgili dairede sızıntının kesinleşmesi için veri üretir. Sonrasında ses detektörü ile ıslaklık veya direkt ses oluşturan bölgeleri dinleriz. İşaretli kısım matkap ile kırılır ve sızdıran boruya ulaşırız. Onarım ve kontroller ile işlemleri garanti süresi vererek tamamlarız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87