Ümraniye Madenler Tesisatçı

Ümraniye Madenler tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği , tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz bulunmaktadır.

Madenler Su Kaçağı Arızası

Ümraniye Madenler tesisatçı kombi tesisatında arızayı kırmadan bulabilecek ve petek temizliği yapabilecek firmadır. Portatif geniş su hacmine sahip petek temizleme makinelerimiz bulunmaktadır. Apartmanın tamamında veya ilgili evde kalorifer temizliği işlemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Banyo veya kombi gibi sistemler ile bağlantılar yapılıp, tüm sular çekilir. Peteklerde kalan tortu, çamur, kir, kireç gibi oluşumların tamamının alınmasında kimyasal solüsyon ekleyerek çözünmesini ve hızlıca tahliyesini yapıyoruz. Petek sıcaklığını yükseltmek için su kirliliğinin minimumda olması gerekir ve size bunu petekleri sökmeden temin etmekteyiz. Ümraniye Madenler tesisatçı ile tıkanan, kireçlenen su tesisatını açmak için özel kimyasal ile kanalları yıkamaktadır. Zararsızdır ve geciktirmemenizi öneririz. Bazen ileri derecelere ulaşır ve kılcal sızıntılar kireçlenmiş su tesisatında görülür ve su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Su kaybı miktarları basınç testleri ile hızlıca bulunur. Bu ilgili dairede kaçak olduğunun da kanıtıdır. Ekip arkadaşımız ses detektörü ile o noktayı bina yüzeyinden bulur. Ses cılız ise test pompası ile ilgili tesisat bulunarak kapatıcı sıvı eklenebilir. Ölçümler, su tesisatındaki sızıntıyı durdurma konusunda bazı analizler ve birkaç test ile sağlam bir şekilde tesisatı sizlere geri vermeyi amaçlıyoruz.

Ümraniye Madenler tesisatçı pimaş içinden görüntü alarak tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktadır. Örneğin, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? Kanal kirlenmeleri istisnasız atığın durduğu noktalarda meydana gelir. Bükülen ve tesisat arızası olan kısımlarda da atıklar durabilir. İlk birkaç metreden, 30 metreye kadar kanaldaki görüntüleri kırmadan inceleriz. O görüntü gelen kısma atık çırpılması amaçlı helezon yay takılır ve robot cihaz bu üniteye güç vererek besler. Yaydaki titreşimler atığı oynatır ve ilerleme olması ile hızlıca kanalizasyona akmalar başlar. Çıkartılabilecek, parçalanabilecek ve diğer işlevsel özelliklerde robot cihaza takılabilecek 20 tane aparat mevcuttur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87