sultangazi cumhuriyet mahallesi tesisatçı

Sultangazi cumhuriyet mahallesi tesisatçı ve su tesisatçıları telefon numarası 0212 417 21 87 cihazla su kaçağı bulunur ,  robotla tıkalı gider açılır bizi arayın. Emir Tesisat son teknoloji cihazlarla sıhhi tesisat alanında çığır açmıştır.

Evinizde yaşanan tesisat problemleri için bizi arayın veya evinize yeni bir tesiat döşeyelim siz uzun yıllar tesisat problemi yaşamayın.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi cumhuriyet mahallesi tesisatçı dairede su kaçaklarını bulmak için komşuları da ilgilendiren su kaçağı tespiti işlemleri yapabilir. İzolasyon inşaat aşamasında güçlü olsa da alt bölgeleri zayıf düşebilir ve sızıntı genelde buralardan meydana gelir. Alt katın tavanında su akıntısı, sızıntısı genelde sizin dairenizle alakalı olabilir ama emin olmak için su ıslaklığı olan dairede test pompası ile basınç ölçümü yapılır. Bazen ise sizle alakalı olmayıp, üst katın duvar içinden alt katlara akıntı da olabilir. Bu nedenle basınçta düşüş yaşanan dairede ekibimiz ses detektörü takarak o nokta yerini bulabilir, ilaçlı kapatıcı ile onarım ve daha pek çok yöntem ile hasarsız tespit işlemlerini yapabilir.

Sultangazi cumhuriyet mahallesi tesisatçı günümüzde ne iyi petek temizliği modeli, tekniği, yöntemi olarak güçlü su çekim ve temizleme filtrelerini önermekteyiz. Bu cihazı satın almanıza gerek yoktur. İki sene zaten kolay kolay petekler kirlenmez. Randıman alırsınız. Cihazı getirip en soğuk kalan peteği tek tek veya havlupan ile tümünü veya yarısını aynı anda temizleyebiliriz. Petek yıkama, kombi bakım hizmetleri sağlamaktayız ve ortalama 6 petek 2 saatte temizlenebilir. Önce kirli sular boşaltılır ve ilaç ile petekte sıkışan kirleri çözünür duruma getirip, devir daim ile filtremizde sıkışmasını sağlar. Petek için tasarruf düşünceleriniz varsa mutlaka öneriyoruz.

Sultangazi cumhuriyet mahallesi tesisatçı kanalizasyon, tuvalet, lavabo, banyo tıkanıklığını kırmadan tıkanıklık açma robotu ile açmaktadır. Aşırı tuvalet kağıdı kanalı tıkayabilir. Özensiz kullanım ve atık birikmesi kanalı oldukça doldurur. Güçlü helezon yay takılmış robot aygıt ise o atıkları yerlerinden oynatır. Cihazdaki ön ve uzun yay sistemine güç verilir ve 30 metre boyunca en ufak kırma dökme yapmadan kanaldaki sayısız atıkları parçalar ve kanalizasyona ulaşmasını sağlarız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87