Ümraniye Cemil Meriç Tesisatçı

Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı firması olarak ilaçla petek temizliği , kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı olarak Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Cemil Meriç Tesisatçıları

Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı plastik, metal, sıcak su borularında kaçak var ise su kaçağı tespiti ekiplerimizi aramanızı öneriyoruz. Gider içlerinde 30 metre kameralı, betonu kırmadan test pompaları ile basınca yönelik sızma araştırması ve sesleri dinleyerek su kaçağını bulma işlemleri firmamızda bulunmaktadır. Gelişmiş cihazlar nedeni ile tespit aşamasındaki sorunları binaya zarar vermeksizin buluyoruz. Patlayan, delinen, su kaçıran su borularını garantili değiştirebiliriz. Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı evin, iş yerinin lağım suyu içinde kalması, taşkın olması gibi sayısız vakalarda tıkanıklık açma işlemlerini önermektedir. Pimaş ve alakalı sıhhi tesisat bağlantı gideri içinden müdahalelerdir. Klozetin altındaki gider tıkandı ise o noktaya inmek için fayansı kırmakla uğraşmayız. Akıllı robot sistemleri kullanıyoruz helezon yay takımına geçeriz. Kanalın içinde bu tel motor gücünden beslenerek titreşim vermeye başlar ve atıkların bir aradaki durumuna son verir. Çok geçmez sabit duran atıklar hızlıca kanalizasyona akar. Klozetteki gideri kırmadan açma veya farklı sıhhi tesisat atık borusu problemleri için de aynı teknikler ile çözüm getirmekteyiz.

Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı radyatör ve petek temizliği yaparak enerji, doğal gaz, merkezi ısıtma maliyetlerini düşürmede ve daha iyi ısınmada sizlere destek olmaktadır. Petekler sökülmez. Evin içi kirlenmez, peteklerden su etrafa sıçramaz. Özel hortumlar ile petekteki tüm suyu çekme işlemi yapıp, temiz sularla solüsyon ekleyip en küçük maddeleri bile itinalı olarak alabiliriz. Petek sıcaklığını artırmak için su berraklığı iyi derecede olması gerekir. Bunu size sağlıyoruz ve kirleri de neredeyse 1-3 saat aralığında tamamlamaktayız. Pahalı gelen doğal gaz faturasını düşürmek için bize ulaşınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87