Arnavutköy Taşoluk Tesisatçı

Arnavutköy Taşoluk tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Arnavutköy semtine hizmetimiz mevcuttur.

Taşoluk Tesisatçı Numaraları

Arnavutköy Taşoluk tesisatçı peteklerin yarısı ısınmıyor ise petek temizliği hizmetlerimize danışmanızı önermektedir. Peteklerin içi nasıl yıkanır? Kalorifer içindeki suyu çekecek özel cihazlar vardır. Bu çekim sırasında eviniz kirlenmez. Kirli sular makine içindeki elekten geçer ve filtre edilir. Sonra kanalizasyona gönderilir. Bazı ilaçlar ekleyerek petekleri güçlü solüsyonlar ile daha temiz hale getirebiliriz. Petek paneli, demir döküm, alüminyum, mobil petek ve daha niceleri için tek tek veya tesisatın yarısı, tamamı gibi işlemler ile tek bir noktadan sistemi de temizleyebiliriz. Kalorifer ısıtma masraflarını düşürmek için mutlaka öneriyoruz. Arnavutköy Taşoluk tesisatçı tıkalı boru açma kimyasal ve makine kullanan tıkanıklık açma firmasıdır. Bazı atıklar inatçıdır ve çözünür hale gelmesinde ilaç kullanılabilir. Buna ek makine ile gider içini yumuşayan nesnelerden ayrıştıracak robot cihaz ile sonuç mükemmel olabilir. Sırf pimaş kanalını kullanan robot ile işlemler yapmaktayız. Örneğin, lavabo kanal açma aracı olarak görüntüleri alırız. Kameradaki bilgilerden sonra robot cihazdaki aparatı ek parçalar halinde 30 metreye kadar kanalın derinlerine yerleştirebiliriz. Atık kümesine gelir ve orada bir çırpma teli gibi cihazı çalıştırarak temiz hale dönüştürürüz. Her türlü sıhhi tesisat taşması için bizleri arayabilirsiniz ve kırma dökme olmadan çözümlerimizi sunabiliriz.

Arnavutköy Taşoluk tesisatçı evdeki tüm su tesisatını cihaz ile tarayabilir. Örneğin, mutfak duvarından devamlı su akıyor, su sızıntısı var ise su kaçağı tespiti termal kamera cihazı mutfaktaki su tesisatında tarama başlatır. Cihaz ile o su kaybındaki değeri görürüz. Sorun ilgili katta olduğu teyit edilir. Ses detektörleri sonra taramaya geçmemizi sağlar ve beton içinden gelen su seslerini dinleyen cihaz da diyebiliriz. Hasar oluşturulmaz ve probleme yönelik onarımlar yapılır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87