Sultangazi sultançiftliği tesisatçı firmamızda kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robotla tıkalı tuvalet , lavabo gider borusu açma servisi veriyoruz. Emir tesisat aynı gün içinde profesyonel cihazlarla ve uzman tesisatçılar ile hizmetinizdedir.

Sultançiftliği cihazla su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz hem temiz su hemde atık su gider borusunda oluşan kaçakları kırmadan dökmeden buluyoruz. Ayrıca tıkanan pimaş giderlerini robotla temizliyoruz siz tıkanma problemleri ile uğraşmıyorsunuz.

Sultançiftliği Sıhhi Tesisat

Sultangazi sultançiftliği tesisatçı kameralar ile tıkanıklık açma işlemi yapar. Seçilecek cihaz için teşhis konulması kısa sürer. Pimaş içi ve atık kanalı içine bakılır. Kirli bölgeler belirlenir. Atık türlerine göre robot cihazdaki uca takılan aparatlar ayarlanır ve 30 metre kanalın içine yerleşim yapılabilir. Lavabo gideri kırmadan açma işlemlerini destekliyoruz ve pimaş içindeki irili, ufaklı sayısız maddeler için ekiplerimiz kanal kirliliğini yok edecek teknolojiye sahiptir.

Sultangazi sultançiftliği tesisatçı peteklerin ısınmasını engelleyen nedir, neden petekler soğuk sorusu için petek temizliği ve kombi araştırmasını önermektedir. Kombi, petek tesisatı arızası, petek tıkanması gibi nedenler sıcak suyu engelleyebilir. Kombi petekleri ısıtmıyor ise cihazı ekiplerimiz araştırarak, kusurlu kısımlarını onarabilir. Petekte kirli su var ise ve tıkanma belirtilerini gördüğümüzde petek yıkama cihazını İstanbul petek temizleme tesisat firmamız takar ve içine ilaç ekleyerek tamamen peteklerden alır. Kalorifer buz gibi soğuk ise bu işlem ve diğer araştırmalar ile petek ısı derecelerini artırarak, koruma sıvısı, hava alınması gibi pek çok işlem ile yakıt tasarrufu oluşturucu etkileri de sizlere sunmaktayız.

Sultangazi sultançiftliği tesisatçı özel tasarlanmış ses takip cihazları ile günler, haftalar değil, saatler için su kaçağı tespiti ve onarım imkanını sizlere sunmaktadır. Elektromanyetik ses dinleme aygıtları hiçbir noktayı kırmadan kulaklığa ses dalgalarının yükseltilmesini sağlar. Mutfaktan, banyodan, tuvaletten devamlı su sesi geliyor ve ıslaklık gibi konularda bu cihaz ile duvardan akan sızıntılar, nemlenme dahil hatasız yerlerini bulmamızı sağlar. Bilgisayar destekli sistemleri ve test pompası tekniği ile evin dışına akan sular gibi konularda tesisat kaçaklarının sorun boyutunu da görerek direkt çözümlere gidiyoruz.

sultangazi sultançiftliği tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA