Kayaşehir Tesisatçı

Kayaşehir tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve ilaçla petek temizliği işlemlerini yapıyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Başakşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Kayaşehir Tesisat Tamiri

Kayaşehir tesisatçı petek ısıtmıyor ne yapmalıyım sorusuna petek temizliği ile yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Kalorifer tesisatının içi tıkanmış ise ne yapılması gerekir? Petekler neden ısınmaz sorusunun aslında bu cevabıdır. Kanal kirliliği sıcak suyu geçirmez. Sert olduğundan havasını alırken dışarıya aktarmanız imkansızdır. Biz özel solüsyonları, özel cihazlarımız ile aktarıp un ufak forma getirip hızlıca tahliye etmekte, peteğe temiz su aktarımı yapmaktayız. Daha buraya yazamadığımız pek çok bakım hizmetlerinden sonra hızlı ısınan petekler ve daha sıcak petekli, kaloriferli evleri elde etmek için doğru firmayı tercih ettiğinizi anlayacaksınız. Kayaşehir tesisatçı tıkalı pimaş açma için tıkanıklık açma Alman robotunu kullanmaktadır. İski kanal açma ihtiyaçlarınız dahil, fosseptik giderini makine ile temizleme, lavabo pimaşını makine ile yıkama gibi işlemlerde bize ulaşınız. Tıkalı giderlerde devamlı taşmalar olur. Pompa kullanırsınız ve pek fayda etmez. Biz kanalın derinlerine özel kameralar ile bakıyoruz. Atık ne ise onu görüyoruz. Yerlerini saptıyoruz ve oraya ince işçilik için robot cihaza takılan küçük aparatları gönderiyoruz. Helezon yay ile derinlere geçer ve atığın ortasını delebiliriz. O kısma genişçe giderdeki durgunluğu yok edecek daha geniş aparat ile temizleyebiliriz. Direkt helezon yay ile yoğun ve kalabalık atık birikintisi için çırpma, atık delme işlemini pimaş içinden yapabiliriz.

Kayaşehir tesisatçı duvardan su sızıyor ne yapılabilir sorusuna su kaçağı tespiti ile ilgili tesisat ve duvar kısımlarına araştırmayı teklif ediyoruz. Duvar yüzeyi içinde batarya su tesisatında kaçak varsa, kalorifer tesisat kaçağı veya üst kattan alt kata damlayan sular gibi sayısız vaka olabilir. Sizin ve ilgili komşunuzun tesisatını da kapsayabilecek basınç testi ile sorunu görüp sonrasında işlemlere yoğunlaşabiliriz. Hasar oluşturmadan nokta yerleri bulabileceğimiz ısı ve şebeke suyu için farklı cihazlarımız mevcut ve en iyi standartları getirmiş bulunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87