Güngören Sanayi Mahallesi Tesisatçı

Güngören Sanayi Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Güngören semtine hizmet vermekteyiz.

Sanayi Mahallesi Tesisatçıları

Güngören Sanayi Mahallesi tesisatçı musluk ve batarya kapalı konumda iken su sayacının sürekli hareket etmesi ve dönmesi su kaçağı tespiti işlemlerini gerekli kılabileceği konusunda sizleri uyarmaktadır. Suyun betona çekilmesi ile doyum noktasına ulaşması üst katın tuvalet, banyo, mutfak tavanında sürekli su akıntısı var ve damlama yapıyor gibi konuları meydana getirir. Alakalı katta şebeke suyuna dair basınç testleri ve özellikle ses detektörleri ile tarama teknolojileri ile hasarsız analiz ile sorunun ne kadar derin olduğu ve kaynağını bulurken onarımları da çok gürültü yapmadan tamamlayabiliriz. Güngören Sanayi Mahallesi tesisatçı ilk tesisattaki suyun makine ile klozetlere dökülme işlemi ile petek temizliği çalışmasında ilk adımı atmaktadır. Alınan kirli sulardan sonra makinemize kimyasal sıvı dökerek gider hattını da cihaza bağlayıp, petek ve cihaz arasında sirkülasyon başlatıyoruz. Yani en ufak bir kimyasalın boşa gitmesi olmadan peteğe geçen ilacın cihaza ve oradan da tekrar peteklere geçmesi sağlanırken bu işlemin sonrasında sert ve yapışmış direkt petek soğumasına neden olan maddeleri de almış olacağız. Cihazdaki filtre kısmı temizlenerek işlem bitirilir. Birkaç derece oda sıcaklığında artış ve kombili olan evlerde gaz tüketimini azaltmak gibi amaçlar da içi temiz hale getirilen petekler ile mümkün olabilir.

Güngören Sanayi Mahallesi tesisatçı atığın göbeğinden başlayarak gedik açabilecek ve parçalama ekipmanı ile gidere de zararı olmadan tıkanıklık açma yöntemleri ile robot cihaz ve kameralı sistemleri kullanmaktadır. Erişim mesafeleri 30 metreye kadar çıkabildiği gibi atık çeşidine yönelik önlemler cihaz ile alınırken yabancı nesneleri de geri çıkartabilecek özel aparatlar ile dört dörtlük ve kusursuz lağım sistemlerinde temizlik işlemleri sunuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87