Topkapı Tesisatçı

Topkapı tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespit cihazları , tıkanıklık açma robotları kullanılarak ev ve iş yerlerine hizmet sağlamaktayız. Tesisatçı olarak mondern teknik cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Fatih Topkapı Su Tesisat Ustaları

Topkapı tesisatçı oksitlenme sonucu bozulmaya yüz tutan, içinde suyun geçmesine rağmen pas miktarının da artmasına sebebiyet veren problemleri anlamak için özel cihazlardan yararlanır. Topkapı su tesisatı her saat göreve hazır ve bataryadan akan o kirli ve içeriği son derece mikro nesnelerden dolu olan suyu tüketmek zorunda değilsiniz. Bırakın uzmanlarımız problemin nereden başladığını beton arkasına döşenen borulardaki incelemeleri en ufak bir kırma çabası içine girmeden hemen bulsun. Topkapı tesisatçı için detektörü sert ve alt bölgesi görülemeyen bölgelere tutularak oradaki su akışına dair çıkan sesleri dinleyerek olası kaçakları bulmak son derece kolaydır. Yalnız birden fazla delinme olsa bile bunları ayıklayabilecek ek tedbir ve %100 doğru teşhis koyma anlamında farklı cihazları da bir arada kullanan bir firma olmamızdan dolayı kesinliğimiz yüksektir. Topkapı su kaçağı tespiti ile kameralı, bar basıncı ölçümü, sıcaklıkları ön plana alabilecek önemli bulguların hepsi bir arada taranması ile inanılmaz bir başarıyı sizlere sunmaya devam ediyor.

Topkapı tesisatçı ile tüm çözümleri bir arada firmadır. AVM tuvaletlerinden, dairelere, fabrika, otel gibi binalara kadar hepsine dair tüm atık hatlarını temizleyebilir. Topkapı tıkanıklık açma ekipleri tuvalet açma cihazları olarak atık çöplerine dönen ne kadar iç çeper, tıkanmış boru içleri varsa hepsine hazırdır. Bırakılması ve o halde kullanılmaya devam edilmesi çürümesine neden olur ve sızıntılar zamanla oluşur. Yalnız biz kamera ile görsel temas oluşturarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87