Şaşkınbakkal Tesisatçı

Şaşkınbakkal tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği ve su tesisat hizmetlerinde yanınızdayız. Tesisatçı olarak modern çağın teknik cihazlarını kullanmaktayız.

Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti

Şaşkınbakkal su tesisatı yalnızca yarım saat içinde binalarınızda birkaç bölgeyi tarayarak duvarlardaki ıslanma veya fayans aralarından hava ile karışık gelen suların kaynağını bulabilir. Suyun rengi veya duvarı ne renkte boyadığı gibi belirtiler ilk bakışta bizim için ön bilgidir. Yalnız Şaşkınbakkal su kaçağı tespiti firmamızca kullanılan cihazlar zaten oradan boru geçiyor mu, çapı ne, içindeki su miktarı ve derecesi, etrafa yayılmakta olan su oradan mı geliyor gibi çok çeşitli sorunları anlık olarak göstermektedir. Artık geriye kalan ustalarımızın deneyimleri ve doğru karar vermeleridir. Şaşkınbakkal tesisatçı ekipleri yüksek basınç içerikli su püskürtecek elektrikli cihazları kullanır. Yalnız bunu yaparken yalnızca su değil onunla birlikte örneğin toz zerreciklerinin bir araya gelip tutunduğu kireç toplarını ayrıştıracak kimyasalları da aynı anda göndeririz. Şaşkınbakkal petek temizliği açısından önemli olan bu birikintilerin zayıflamasıdır. Çözünmeyi başarmamız ile birlikte zaten suyun devamlı tek bir yöne doğru gitmesinden dolayı 10’larca litre içeri girerken, dışarıya çıkışını izliyoruz. Her şey tam olarak kontrolümüz altında ve ne kadar peteklere sahip olursanız olun tamamen hepsini temizlemek için bizler yeterliyiz.

Şaşkınbakkal tesisatçı az akan bataryalara dair tıkanmalar ve borulardaki olası problemleri inceleyebilir. Şaşkınbakkal su tesisatı ile boru iç çeperlerinde eğer miktarları artmak olan kireç yoğunluğu varsa veya batarya arızası, vanalarda tam açık konumda yer almama gibi problemler başlıca ekiplerimizce incelenebilir. Tüm bunların yanı sıra çalışmalardan sonra kontrollerin eksiksiz olarak yapılmasına dikkat ediyor ve aldığımız paranın tam olarak kalitesini binalara yansıtıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87