Kurtuluş Tesisatçı

Kurtuluş tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı firmamızda son teknoloji kamera sistemleri kullanılarak servis sağlıyoruz.

Şişli Kurtuluş Tesisat

Kurtuluş tesisatçı banyoda zemindeki gider tıkanıklığını yok edebilir. Eğer yüzeye yakın saç gibi maddeler varsa onları eliniz ile alabilirsiniz. Yalnız son derece dar bir boru içindeki o ilerideki tıkanmalara karşı ne yapılabilir? Kurtuluş tıkanıklık açma tam da bu alanda devreye girmektedir. Amacımız dar veya geniş olsun, kıvrımlı veya ne kadar eski sistem dahi bile olsa hepsine sığma, ilerleme ve atığı bulma noktasına en iyi açıcı özelliğine sahip sistemleri sunmaktır. Tesisat ustalarımız ile bilgisayarlı gider açıcılarımız hizmetinizdedir. Kurtuluş sıhhi tesisatçı 10 sene önceki Türkiye ile aynı şartlarda yapılmıyor. Artık üretilen cihaz analiz raporlarının doğruluk oranları %100’e yakındır. Bu sayede Kurtuluş su kaçağı tespiti ekipleri bizi seçen müşterilerimize karşı mahcup olmadan çalışmaları tamamlamaktadır. Arızalı bir boruda türüne göre bazı belirtiler bina içlerinde kendisini gösterir. Eğer koku geliyorsa atık sistemi olma ihtimali fazladır. Bir, iki gün ortaya çıkıyor sonra kayboluyor ve yeniden oluşuyorsa keza aynısını diyebiliriz. Sırf sıvı geliyorsa lavabodan kaynaklı olabilir. Yalnız oraya işlenen sıvıların geldiği yol haritası günümüzde cihaz ile ve ıslaklık ile kuruluk arasında betona tutulması ile rahatlıkla bulunmakta ve bu işlem bile tadilat masraflarını inanılmaz ölçüde azaltmaktadır.

Kurtuluş tesisatçı evlerinizde duvar boyaması veya tadilat nedeniyle sökülen peteklerden sonra ısınmamaya başlamamasını inceleyebilir. Kurtuluş su tesisatı için çoğu zaman ve Kış dönemlerinde sıklıkla karşılaştığımız petek ısı kaybı sorunları için bizleri hemen arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87