Fıstıkağacı Tesisatçı

Fıstıkağacı tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti yine kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı firması olarak modern teknoloji yanında eğitim görümüş tesisatçılarla servis vermekteyiz.

Tıkanıklı Açma

Fıstıkağacı tesisatçılarımızın farkı o anda hemen çözüm üretilmesidir. Sıcak su ve sodayı ele alırsak belki 10 kadar kullansanız da çözüm garantisi yoktur. Yalnız atık parmağınızın ucunda olsa onu hemen temizlersiniz değil mi? Fıstıkağacı tıkanıklık açma olarak biz de özel boru içlerinde gitmesi ve inanılmaz az bir alan kaplamasına sahip açıcılar ile bunu yapıyoruz. Atığı dağıtma, parçalanmasını sağlama, aşağı eğimli geniş boruya düşmesine yardımcı olma ve daha fazla özellikleri ile yardımınıza hazırız. Fıstıkağacı tesisatçı giriş kanalları bakımından bina içi sisteme göre özel olarak ilerler. Merkezi sistemlerde doğal olarak kombi dairede yer almaz ve biz bu konuda havlupanı kullanmaktan çekinmeyin. Aslında kalite farkı oluşmaz ve her iki giriş kanalı da özel cihazlarımız için uygundur. Fıstıkağacı petek temizliği ile tüm dairenizdeki peteklerin sayıları alınır. Ustalarımız gerekli miktarda su ve kimyasalı ekler. Tüm giriş kanalları ve çıkış hattı (tuvalet) bağlantıları titizlikle yapılır. Ayrıca su dolum ve boşaltım esnasında ev eşyalarınıza sıçramalar olmaması için peteklerde tek tek vanaların veya hava çıkış bölmelerinin kontrolleri tarafımızca yapılır. Siz kahvenizi için ve 3-4 saat ortalama 6 petek için iki senelik temizlik anlamına gelecektir.

Fıstıkağacı tesisatçı ile sıcak su geçen metal silindirli borulardaki oksitlenmeyi önleyici formüller bulunur. Fıstıkağacı su tesisatı bunun için çürüyen bölmeyi değiştirmeyi hedefler. En iyi yer tespit cihazları ile minimum bir hasar vererek duvar arkasında bulunan ve en ufak yerini bilmediğimiz boruları bulabiliriz ve elektronik cihaz kullanımından asla şaşmamalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87