Akşemsettin Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Akşemsettin su tesisat kaçağı tespiti onarım kolaylığı oluşturan teknikler ile müdahale eder. Sıklıkla lavabo atık borusu veya tuvalet kanalı kaçağı, alt komşuya sızıntı gibi durumlar incelenir.

Fatih Akşemsettin Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Akşemsettin su kaçağı tespiti ile montaj sıkıntıları, hatalı döşeme yapılması ve etkilerinin sonradan meydana çıkması gibi vakalarda en iyi tespit cihazları kullanılabilir. Binaların yapılmasında kaynağın yeterince iyi yapılmaması veya sızdırmazlık testlerinin üstün körü şekliyle tamamlanması binada yer alan bireylerin maalesef ilerde problem oluşmasına neden olacaktır. Profesyonel ekipmanlar ile su kaçağı bulma özellikle boru içine sıkışmış kalmış bazı moloz yığınlarının veya içten başlayacak düzeyde tahrişlerin, aralık ve hava girişlerine neden olan tam kaynamayan birleşim bölgeleri gibi alanlar için kanal içlerine kamera gönderilmesi ile analizlerini tamamlayabilir. Bildiğiniz gibi günümüzde bir tuvalet kanalı içine sığabilecek küçük kameralar yapılabilmektedir ve suyun akış hızı, açı analizleri, nerede problem olduğunu anlamamızı sağlar. Kısacası basit bir kameradan çok daha fazlası ve 15 dakika gibi zamanda tamamlanacak işlemler ile sizlere en iyisini sunmaya kararlıyız.

Akşemsettin su tesisat kaçağı tespiti olarak detaylı raporlar oluşturarak duvarda kabarma şikayetini neyin oluşturduğunu veya binalarınızda su seslerinin hangi borunun neredeki bağlantısının sağladığını elde edebiliriz. Tekrar teknik servisi hizmeti almayacak düzeyde bir analiz için bizleri arayınız. Her ay ve haftanın sürekli her günü aktif çalışan ekibimiz ile kaçakların zamanla kendiliğinden geçebileceğini asla düşünmeyin ve süreci bize devredin.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87