sultangazi yayla mahallesi tesisatçı

Sultangazi yayla mahallesi tesisatçı ; kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robot makineli tıkanık gider borularını açma ve petek temizliği işleri itina ile yapılmaktadır. Tesisatçı firmamızda gelişmiş kamera sitemleri , dinleme cihazları ve ilaçlı petek temizleme makineleri ile aynı gün servis vermektedir.

Sultangazi yayla tesisatçı telefon ve iletişim bilgileri 0551 231 83 55 tir mobilden giriş yapanlar numaranın üstüne tıklayarak arayabilirler. Hizmette önce güven bize emanet ettiğiniz işlerde garantili olarak servis verdiğimizi unutmayın.

Yayla Mah. Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi yayla mahallesi tesisatçı kırmadan su sızıntısı tespiti onarımı yapan servistir. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan makineler nasıl kullanılır? Son teknoloji araştırma cihazlarımızdan birisi temiz su tesisatındaki su kaçaklarını tam olarak kırmadan bulan test pompası olup, basıncın 3,4 rakamında olması gerekirken daha farklı değerlerde yer alması yani sızıntı içerisinde olmasını cihaza bakarak görebiliriz. Hangi daireye ait olduğu da belli olacağı için duvar, fayans üzerinden ses dinlemesi yaparak evin neresinden su sesi geldiğini bulan ses dedektörü kullanılması sonucunda hasar alan boruyu hatasız bir şekilde bulabiliriz.

Sultangazi yayla mahallesi tesisatçı peteğin altı ısınmıyor ise düzelten servistir. Petek temizliği yapılarak petek altı ısınır mı? Dibe çökme kireç, pas, su taşı, hava birikintisi petek altında birikmiş olabilir. Termal kamerayla baktığımız direkt soğuma yapan petek ve boru bölgelerini bulabiliriz. Ardından kenardan, havlupan, kombi gibi kısımlardan başlayarak hortum ile bağlantıları yaptıktan sonra sistemdeki tüm kirli suların çekilmesini yapıp, temiz suyla yıkama sıvısı ekleyerek, sürekli basınçlı halde petek içlerini temizleriz. Tüm maddelerin alınmasını sağlarken, kalorifer peteğinin üstü ısınmıyor gibi sayısız durumlarda kaliteli sonuçları üretiyor olduğumuzu da eklemek isteriz.

Sultangazi yayla mahallesi tesisatçı demir su borusunda tıkanıklık açma yapan servistir. Tadilat gerektirmeden ve demir su borusunda biriken kireci, pası sökebilecek güçlü kimyasal çözeltileri cihaz desteği ile kullandıktan sonra sistemdeki basınç düşüşünün önüne geçebiliriz. Sağlıklı su kullanabilmeniz için mutlaka her sene tesisatta hasar, kirlenme olup olmadığına firmamız ile baktırabilirsiniz.

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87