çemberlitaş tesisatçı

Fatih çemberlitaş tesisatçı ; kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği servislerimiz vardır. Tesisatçı arayışınızda Emir Tesisat 30 dakikada Fatih şubesi ile kapınızda üstelik diğer tesisatçılardan farklı olarak makine , cihaz ve kamera sistemleri kullanıyoruz.

Fatih Çemberlitaş bölgesinde bulunan tesisatçıların listesi ve telefon adres bilgisi sayfamızda yer almaktadır. Çenberlitaş tesisat işleri yapan ustaların telefonu 0212 417 21 87 ve 0551 231 83 55 tir mobilden giriş yapanlar numaraları tıklayarak arayabilir.

Çemberlitaş Su Tesisatçıları

Fatih çemberlitaş tesisatçı lağım tıkanıklık açma yapan tesisat ustasıdır. Makineli tuvalet açan lağımcı arkadaşlarımız her türlü gider kanalı içindeki birikintileri özel kameralı cihaz ile görüp, ona göre ilerletme yapmaktadır. Klasik lağım açma ustaları arasındaki farklarımız makine gücünden yararlanmamızdan dolayı ne kadar ağır miktarda atık olursa olsun hareketin dikkatlice kırmadan gider içinden uzun çelik yaya takılacak ve makine gücü ile hareket eden spiral açıcı aparatla yapılmaktadır. Bu sayede ağırlığı, türü, sıkışma durumu ne olursa olsun sorunları kısa sürede çözülmektedir.

Fatih çemberlitaş su tesisatçı kalorifer tesisat temizliği için solüsyonlu petek temizliği makineleri kullanır. Kısa sürede peteğin ısıtma maliyetini azaltmak ister misiniz? Petek temizleme fiyatlarını avantajlı hale getirdik ve ortalama 6-8 peteği 1-3 saat içinde içini solüsyonlu sıvı ile yıkayarak tamamen temiz hale getiren makinemizi adreslerinize taşıyor, sızdırmayacak şekilde kullanıyoruz. Petek, kombi bakım ücreti de avantajlı olarak sizlere sunulmakla birlikte peteğin içinden solüsyon ile yıkanacak olan tüm maddeleri çektikten kısa süre sonra ilk ısıtmada farkı hissedeceksiniz ve etkisi 1-2 sene kadar gitmektedir.

Fatih çemberlitaş tesisatçı indirimli fiyatlarla cihazla su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktadır. Kombi tesisatında temiz su kaçağı yerini bulmak için hassas cihazlar kullanırız. Kombideki su eksilmesinin nedeni tankının boşalması, sızıntı olabilir. Cihaz araştırması yaparak, tesisatta takılacak basınç test makinesi ile kaçağın miktarını görerek, termal kamerayı yüzeylere tutarak ve ses dedektörü ile birlikte kullanarak nokta sızıntı alanlarının bulunması mümkündür.

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87