Sultangazi Yayla Tesisatçı

Sultangazi Yayla tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , ilaçla petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Sultangazi semtine servisimiz mevcuttur.

Yayla Tesisat Ustaları

Sultangazi Yayla tesisatçı “tuvalet giderini en iyi ne temizler ve cihaz ile tuvalet kanallarını yıkama yapabilecek İstanbul tıkanıklık açma firması vasfı ile on numara hizmet getiriyoruz. Bazı atık türleri için tuvaletlerde basınçlı hale cihazlar ile dönüştürdüğümüz sular ile yıkamalar yapabiliyoruz. Yoğun kıvamda atıklar için ise özellikle kanallardaki nesneleri parçalayacak ekipmanlar kullanıyoruz. Sultangazi Yayla tesisatçı bina içindeki tüm su dolaşım sisteminin sorunsuz olmasını sağlar. Binanızda bazı sızıntı belirtileri varsa veya yoksa şüpheleniyorsanız bile su kaçağı tespiti ekiplerini arayabilirsiniz. Baştan sona incelemeler yapabiliriz. Öncelikle atık kanal yapısının ne derece sağlam olduğuna bakılabilir. Kameraların uzun kablolar eşliğinde sistemlere gönderilmesi ile yırtılan ve kırılma, çatlama durumundaki tuvalet, lavabo atık boruları bulunabilir. Merkezi sıcak su tesislerinde su sızıntısı araştırması için ise ısı analiz göstergelerinden yararlandığımız termal kameraları kullanırız. Suyun normal derecelerin üstünde olması bu cihazlar ile nereye sistemlerin döşendiğinden tutunda nerede akıntılar olmaya başladığına kadar geniş analizleri bize sunar ve onarımlar yaparak sorunları aşabiliriz.

Sultangazi Yayla tesisatçı metala alaşımı zedelemeden petek temizliği yapmaktadır. Kaliteli sıvı solüsyon uygulamaları ile bu mümkündür. Kombi içindeki mekanizma veya bağlantı birimlerine de zarar gelmemekte olup, havlupan girişleri ile getireceğimiz aygıtı bağlarız. Sıvı solüsyon eklemesi yaparak tüm petek birimlerine geçmesini sağlarız. Bazen çok sayıda petekler için iki tur halinde kireç, balçık kıvamındaki atıklar, kirli su kalıntıları dahil hepsini ayrıştırıp, cihazımızdaki filtre kısmına geçmesini sağlarız. Isı artışını şu andakinden daha az doğal harcaması ile yapabilmenizin önünü açıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87