Sultanbeyli Mecidiye Tesisatçı

Sultanbeyli Mecidiye tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma su kaçağı tespiti ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Sultanbeyli semtine servisimiz mevcuttur.

Mecidiye Tesisat Firmaları

Sultanbeyli Mecidiye tesisatçı boru ve kanal temizleme tıkanıklık açma aygıtları ile en iyi performansı sunmaktadır. Çay posasının lavaboyu tıkaması durumlarında su püskürtür ve kılavuz kameraları ile bakarak temizleme yaparız. Saç ve kılların banyo kanal borusunu tıkaması durumlarında ise yine aynı teknik uygulanabilir ve tuvaletler için daha gelişmiş sistemlerimiz vardır. Sultanbeyli Mecidiye tesisatçı kesinlikle su kaçağı tespiti işleminde kırma dökme yok şeklinde slogan ile analizleri getirmektedir. Uygun rakamlar ve garanti şartları ile sigortalı ve sigortasız binalarda su kaybı yapan boruları bulmaktayız. Metotlar biraz farklıdır. Atık borularını dıştan analiz etmek zordur çünkü içinde tam bir doluluk yoktur. Kamera gönderir ve alakalı ne kadar sızıntı yeri varsa buluruz. Şebeke boruları neredeyse tam kapasite doludur. Sızma yerlerinde sesler oluşur. Dinleme aygıtları ile yapılacak çalışmanın ardından doğru yerleri bulur ve onarıma başlarız. Belli sıcaklığın üzerindeki suları ile kızıl ötesi sinyal yayan cihazlarımız ile yalnızca görerek yani cihaza bakarak buluyoruz ve onarımlarını hemen uygularız.

Sultanbeyli Mecidiye tesisatçı peteğin üstü sıcak, altının soğuk olması problemleri için petek temizliği 7/24 çalışan ekiplerini önermektedir. Yeterince cihazımız ile peteklere aktaracağımız kimyasal orada kaldığı ve basınçlı su ile devir daim yaptırdıktan sonra tüm kirli alanlar çözünmeye başlayacak ve onları hortumlar ile tahliye edeceğiz. Radyatör kanallarındaki tüm kirlenmeleri giderirsek eğer ki garanti veriyoruz, korozyon sebebi olan metal erimesi, soğuk kalan petekler şikayetleri ortadan kalkacağı gibi aynı zamanda yakıt harcamalarında düşüş yapıcı yöntemleri de sizlere sunmuş olacağız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87