Bağcılar Kazımkarabekir Tesisatçı

Bağcılar Kazımkarabekir tesisatçı firmamızda robot kameralı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi vermekteyiz. Emir tesisat olarak modern cihazlarla ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat problemlerini aynı gün içinde gidermektedir.

Bağcılar Kazımkarabekir Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar kazımkarabekir mahallesi su tesisatçı İstanbul 24 saat açık su kaçağı tespiti ekiplerimiz ile sorunları aşmaya geliyoruz. Doğal gaz ısıtma sistemleri binalarınızdaki petekleri yeterince ısıtamıyor mu? Veyahut peteklerden su damladığını mı görüyorsunuz? İkisi bir arada fırsatı almaya ne dersiniz? Hem petek içinde ne kadar kir varsa onları ortadan kaldırmak için yalnızca sıvı kimyasallar ile temizleyelim, hem de farklı kimyasallar ile yalnızca sızan noktaların durmasını sağlayalım. Bağcılar Kazımkarabekir tesisatçı kanalizasyon tıkanmasında tıkanıklık açma işlemleri ile makineli çözümleri sunuyoruz. Uyguladığımız teknikler pimaş boruları kırmadan direkt net sonuçların alınmasını sağlar. Robot kullanarak boru içinde ne kadar pislik ve çürüme oluşturucu fonksiyon varsa onları uzaklaştırabiliriz. Diyelim ki lavabo kanalı eviye borusu içinde sıkıntı var ve bunu temizlemek zor değildir. İlerleyen metrelerde ise hem kılcal veya daha büyük bir sızıntı yeri var mı yani boru hasarı oluşmuş mu hem de tıkanan maddeleri dikkatli olarak görerek oralarda su püskürtme başlığı ile bir taraftan kamera ile de inceleme yaparak içinin bembeyaz olmasını sağlayabiliriz.

Bağcılar Kazımkarabekir tesisatçı kombi ısıtma sisteminde petek temizliği işlemleri bu cihaza veya havlupan girişine getireceğimiz aygıtın takılması ile yapılır. Kimyasallar tüm radyatör katmanlarına aktarılır ve gerekirse 2 plastik şişe dolusu kimyasal kullanarak tüm kirlerden arındırırız. Bu ürünlerin kullanımı iç kirlilik ve peteklerin sayılarına göre değişiyor olup, her ay veya her sene tekrar yaptırmanıza gerek olmayıp, iki sene randıman alır ve doğal gaz harcama tutarlarını düşürmek için güzel bir tekniktir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87