Tahtakale Tesisatçı

Tahtakale tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , ilaçla petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Avcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Tahtakale Tesisatçı Numaraları

Avcılar Tahtakale tesisatçı kombilerde su barı düşmesi problemi için su kaçağı tespiti ile derinlemesine ve doğru analizler yapılır. Genelde bu tip sorunlar peteklerde olmaktadır. Aynı zamanda kombi ile alakalı sıcak suyu taşıyan borularda sızıntı gibi şikayetlerden de olmaktadır. Biz peteklerde dıştan bazı cihaz göstergeleri ile araştırmalar yaparken, sistemleri tam olarak analiz ederiz. Yanımızda her zaman peteklerdeki su kayıplarını durdurabilecek kimyasallar getiririz. Biraz su ile seyreltir ve peteğe göndeririz ve akabinde kombinin bar saati göstergesi kısa sürede normale dönecektir. Buraya yazamadığımız farklı sıkıntılarda olabilir ve onların hepsinin araştırmasını da yapacağız. Tahtakale tesisatçı gider kanalı açan tıkanıklık açma cihazları kullanır. Marketteki beş liralık çeşitli ürünler ile kesinlikle karıştırılmaması gerekir. Biz çalışma sonrasında 12 saat geçmesi gerekir gibi adımları uygulamayız. Direkt kameralar ile tüm atıkları görür, su mu püskürteceğiz, atığı parçalayacak mıyız, sıkışan bez parçalarını atık kanallarından geri mi çıkartacağız gibi konularda en iyi sonuçları üretir e en ufak kırma dökmeye olasılık vermeden adımlarımızı uygularız.

Tahtakale tesisatçı özel kimyasallar ile yaptığı çalışmada “peteklerin yarısı ısınmıyor” sorununu giderebilir. Etkili petek temizliği nasıl yapılır? Radyatörlerin hepsine kablolar ile tek bir hattan erişebiliriz. Çözücü sıvıları aktarırken, kirli suları cihaza aktarır ve arıtıp tekrar sistemlere aktarırız. Bu devir daim devam eder ve birkaç saat içinde uzaktaki peteğin ısınmaması, kombiye yakın sıcak uzak olanın soğuk kalması gibi sorunlar hemen ortadan kaldırılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87