su kaçağını makineyle bulan tesisatçı

Su kaçağını makineyle bulan tesisatçı İstanbul tüm semtlerine servis 99 TL kameralı nokta atışı tespit için bizi 0551 231 83 55 telefon numarasından arayınız. Emir tesisat İstanbulda 5 şube 9 servis aracı ile hizmet vermektedir.

Kaçak temiz sudan ya da pis sudan olsa onu bulacak cihazımız var kamera sistemler , dinleme cihazları , test pompaları ve termal kameralar ile en ince kaçaklar bile bizden kaçamıyor. Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan geniş servis ağı ve tamirat sonrası 1 yıl garanti ile rakipsiz firmayız.

İstanbulda Su Kaçağı Tespiti Bizden Sorulur

Su kaçağını makineyle bulan su tesisatçısı olarak kullandığımız akustik dinleme cihazı zemin ve duvarlar üzerinden kırıp dökme işlemi yapmadan kaçak noktalarını tespit etmemize yarayan en iyi cihazlardan birisidir. Tesisat firmalarının sizlere sunduğu güvenli ve kesin kaçak tespit çalışmalarında mutlaka bu cihazın ellerinde olmasına özen göstermelisiniz.

Su kaçağını robot makineyle bulan tesisatçı yani akustik dinleme cihazı temiz su borularında ve kalorifer tesisatında kullandığımız oldukça etkili cihazlardan birisidir. Zemin ve duvarlar üzerinden bütün tesisatı kontrol etmemize yarayan bu cihaz ile kaçak tespit çalışmalarını birkaç saat içerisinde gerçekleştirebilmekteyiz. Akustik dinleme cihazı bir sensor ve kulaklık yardımı ile çalışan bir cihazdır. Ustalarımız kulaklarına kulaklıklarını takarlar. Ellerinde bulunan sensörü ise zemin ve duvarlar üzerinde gezdirerek tesisattan gelen sesi dinlerler. Bu cihaz ile iğne ucu kadar delikten çıkan suyun sesi dahi duyulabilir. Cihaz üzerinde yapılan ayarlamalar ile sesin seviyesi arttırıldığı için çıkan en küçük ses bile büyük bir ses dalgası olarak duyulabilir. Bu sayede de tesisat üzerinde olan kaçak noktalarının gözden kaçma ihtimali olmaz. Cihaz yardımı ile boru üzerindeki delikten veya çatlaktan çıkan suyun sesi duyulduktan sonra suyun çıkardığı sese göre boru üzerindeki hasar anlaşılmaya çalışılır. Bu şekilde hasarın nasıl kapatabileceği konusunda bir yol belirlenir. Eğer bir nokta kadar bir delik var ise işte o zaman kırıp dökme işlemi yapmadan kimyasal ilaçlar yardımı ile kaçak noktası kapatılabilir. Bu kimyasal ilaçlar sadece temiz su borularında ve kalorifer tesisatında kullanılan hiçbir şekilde insanlara zararı olmayan ilaçlardır. Borular içerisine gönderilen ilacın hava ile temas etmesi sağlanarak delik noktası kapatılır. Bu şekilde kapatılan kaçak noktasından sonra tesisatınızı güvenle kullanmaya devam edebilirinsiniz. Eğer kaçak noktası daha büyük ise o zaman küçük bir alanda yapılan kırma işlemi ile kaçak noktasına ulaşılır. Gerekli tamirat işlemi yapılarak kaçak noktası tekrar kapatılır. Bu şekilde su kaçağını makineyle bulan tesisatçı ile kısa sürede bulunan kaçak noktaları yine yapılan kısa süreli çalışmalar ile ortadan kaldırılır.

Su kaçağını makineyle bulan tesisatçı ile ve diğer kaçak tespit cihazlarımız ile yaptığımız bütün kaçak tespit çalışmalarının garantisini sizlere sunmaktayız. İleride yaşadığınız sorunlarda yine bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87