su kaçağını bilgisayarlı cihazla bulan tesisatçı

Su kaçağını bilgisayarlı cihazla bulan tesisatçı İstanbulda en ucuz fiyata servis veriyoruz 0533 355 94 93 ten bize ulaşabilirsiniz. Kaçak tespit ve tamiri için 2 yıl garanti veren Emir Tesisat aynı gün içinde servis vermektedir.

Su kaçağını bilgisayarlı cihazla bulan tesisatçı duvarlardaki rutubeti su kaçağını, sızıntılarını kırmadan bulan firmadır. Duvarda rutubet oluşumu süpürgelik alanlarından başlayarak kendisini gösterebilir. Bazen duvarın boyası akıyor gibi durumlar görülür ve aklınızdan acaba “evde su kaçağı mı var?” sorusu gelir. Aslında bunu anlamanın pratik ve tadilat içermeden yöntemleri mevcuttur.

Bilgisayarla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını bilgisayarlı cihazla bulan tesisatçı duvarın içinden su kaçıran, sızdıran boruları makineyle bulan firmadır. duvarlarda rutubet oluşumu eski, yeni bina fark etmeksizin meydana gelebilmektedir. Su kaçıran duvar içindeki boruları bulmak için önce o binadaki tesisata küçük bir test pompası yardımıyla su kaybını anlamak için basınç değerlerine bakarız. Yan, üst kat komşunun su tesisatından evime, duvarıma su akıyor gibi durumlarda karşınızda olabilir. Bu nedenle illaki sizin tesisatınızdan kaynaklandığını düşünmeyiniz. Bu basınç testi hangi daireye ait su tesisatında kaçak olduğunu anlamamızı sağlar. Ardından o dairedeki sızıntıları ilaç ekleyerek ve su tesisatında tamamen dolaşmasını sağlayarak kapatılması veya ses dedektörü kullanan su kaçağı bulan firmalar olarak dıştan tam yerinin bulunması sonucunda sızıntı noktalarını işaretleyip, küçük bir tadilat ile sorunları düzeltebiliriz.

Su kaçağını bilgisayarlı cihazla bulan tesisatçı duvarda su kaçırması şikayetini tadilat yapmadan tamir eden firmadır. banyonun tavanında ıslaklık var, banyo tavanında patlayan su borusu gibi problemler dahil hepsini binayı kırmadan kameralı su kaçağı tespiti veya termal kameralı sistemler ile araştırılması sonucunda her türlü tesisat için kalıcı çözümler üretebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87